Wpis z mikrobloga

O nie, czemu ten ciemny lud nie chce głosować na jedyną prawilną partię w Polsce???!!!!

No to odpowiem najprościej jak się da:

1) Grzegorz Braun uważa że gejów trzeba batożyć, pod CPK Żydzi wybudowali tajną bazę, a Bill Gates chce szczepionkami wybić ludzkość

2) Krzysztof Bosak wysunął w swoim "nowym porządku" postulat lilwidacji prawnej konkubinatów, Hindusow w uber eats uważa za zagrożenie dla polskiego państwa, a dzieci z wadami letalnymi powinni się według niego rodzić tylko po to, aby niebawem umrzeć w bólach

3) Dobromir Sośnierz chce pozbawić zwierząt wszystkich praw oraz poświęcić jedną zgwałconą kobietę rocznie w imię calkowitego zakazu aborcji

4) Janusz korwin-Mikke chce odebrać kobietom praw wyborczych, lekką pedofilię uważa za nieszkodliwą, a niepełnosprawnych pragnie wsadzać do szafy

5) Konrad Berkowicz uważa wszelkie przepisy ruchu drogowego za nonsens, podobnie jak funkcjonowanie sanepidu i wszystkich innych instytucji publicznych.

A wymieniłem właśnie już połowę posłów Konfederacji. Proszę mi pokazać drugą partię w Polsce z tak szurniętymi ludźmi.

Nie ma takiej. Nawet w tej cebulowej krainie Konfederacja jest zbyt radykalna.

Ale jak wam się drogie kuce podoba taka wizja państwa, to zapraszam do Afganistanu - tam Talibowie właśnie wprowadzają większość waszych postulatów tylko pod innym szyldem. Zamiast krzyża jest półksiężyc.

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow #polityka
Pobierz
źródło: comment_1631694655qoQKHhGchsWK0gyVZtL1xX.jpg
  • 47
@waro: Jest to też partia posiadająca największe zastępy psychofanów. Nawet wyborcy pis wywieźli by swoich pupili na taczkach z gnojem, jakby zabrał im 500 plus. Konfederacja zaś może kompromitować się i srać na swoich zwolenników, a oni i tak dzielnie będą stać na straży jej dobrego imienia na wykopie i ryzykować swoje kręgosłupy podczas wykonywania karkołomnych fikołków. A w czasie gdy ci dzielni chłopcy nie bronią konfy , łykają całe pisowskie
co najlepsze, postulaty gospodarcze konfederacji (które mają być creme de ła creme tego ugrupowania) też są w większości gówno warte XD


@ghandi92: zgadza się, ale tego tematu specjalnie nie poruszałem, gdyż:

A) jak mantrę będą powtarzać że państwo jest złe i #!$%@? (z reszta jeden przykład masz już powyżej)
B) a nawet jeśli nie, to będą ci tłumaczyć że podatki są niemoralne bo to kradzież. Ta gadka robi już na mnie
@waro ma pan całkowitą rację

a jeśli mogę, chciałem zapytać czy sympatyzuje pan z którąś partią? Albo do której panu najbliżej? Ewentualnie kogo, z polityków, darzy pan największą sympatią lub najmniejszą antypatią?
@umrzywator: ja sympatyzuję z ideałami, a nie partiami. Czyli cenię sobie państwo świeckie i socjaldemokratyczne.

Gdyby w Polsce istniała idealna partia dla mnie to pewnie byłaby ona tworem pośrednim między PO i Lewicą. Ale niestety jedni zatracili się w humanitaryzmie, a drudzy są byle jacy jak zagospodarowanie przestrzenne Warszawy.

Może kiedyś oddałbym głos na Ruch Palikota. Teraz nie wiem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waro: Polacy kochają socjalizm, ty też lubisz zaglądać do czyjegoś portfela i wyciągać z niego pieniądze. Jakby PiS powiedział, że za homoseksualizm jest kara śmierci to i tak niewiele by to zmieniło, bo przeciętny wyborca ma to w dupie.
Polacy kochają socjalizm, ty też lubisz zaglądać do czyjegoś portfela i wyciągać z niego pieniądze.


@prnppp: tak, i mordować dzieci też lubię, bo popieram całkowitą aborcję.

A tak na powazniej - jasne, możemy w ogóle nie zaglądać ludziom do portfeli i wszystkim dać finasowo wolną amerykankę. A potem być wielce zdziwionym, gdy:

- zmniejsza się dzietność
- zwiększa się liczba samobójstw
- rośnie przestępczość
- rośnie emigracja
- rośnie poparcie dla