Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Pozdrowienia dla wszystkich z mojego ulubionego tagu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sarajevsko dotarło do Pragi! Kurczę no, a specjalista @maniac777 twierdził, że teraz dzięki szczepionce jest wolny i może swobodnie podróżować. To ja chyba coś robię źle bo mam tak samo bez szczepienia. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak tam w ogóle u nas? Zagłada już nastąpiła? Lockdown koniczeny? Ludzie dalej w maskach #!$%@?ą? Przyznam, że odciąłem się totalnie na dwa tygodnie, nie wiem nic i zaiste jest to piękne uczucie. Polecam ten stan każdemu, najlepszy lek na wirusa.
#koronawirus
Krupier - Pozdrowienia dla wszystkich z mojego ulubionego tagu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sarajevs...

źródło: comment_1631684101KiltgZxtOz2UhHUE7C9CjC.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Krupier: Dawno Cie nie widziałem właśnie, miłego wypoczynku. Wirusem już nikt normalny się nie przejmuje, tag przejęły czarmandery, a kowidianie poszli do szkoły, medycy strajkuja i 4 fala ma pauze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szyryfyry1: no jestem teraz w Czechach i tu posłusznie przed wejściem do komunikacji miejskiej maseczki grzecznie zakładają, a z 90% ludzi na ulicy ma maskę w ręce lub zaczepioną o nią (wiesz, tak na ramieniu XD) by móc szybko w razie wejścia gdzieś założyć. XD

  • Odpowiedz
@Krupier: Duning pisał, że w Niemczech to samo, jednak Polska Pany ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Jak piszesz właśnie, najlepiej się odciąć i to #!$%@?, jakby nie ten wykop i smieszkowanie tutaj to żyje normalnie. Wczoraj jak wracałem z roboty autobusem to na 40 ludzi może 3 miało maski, fajny widok w sklepach u mnie tak samo, oby na jesieni się nic nie wydarzyło to bedzie bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@cswnk: Chyba pomyliłeś kolego odwagę z odwaznikiem. Odpad to sobie do starego mów jak Ci kanapki do szkoły robi. Czy ja tu panikuje, naganiam na szczepionki, piszę jakieś eseje na ten temat czy wstawiam głupie posty dla śmiechu? Łbie
  • Odpowiedz