Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak wielcy kapitaliści 4-5k na rękę odpalają się jak gdzieś za oceanem ktoś krzyknie aby opodatkowo miliarderów.

Nagle jak posłuszne pieski zaczynają warczeć, szczekać, robić prześmieszne memy, kłamać, skompleć aby tylko obronić swoich Panów, dzięki którym mogą wynająć sobie 30-metrową kawalerkę na Ursusie za połowe wypłaty.

#antykapitalizm #bekazprawakow #neuropa #konfederacja
Clefairy - Uwielbiam jak wielcy kapitaliści 4-5k na rękę odpalają się jak gdzieś za o...

źródło: comment_16316550262R8pvPmyLr8GLZzhfe1Xgp.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Hasełka które w swoim wybujałym ego odnosisz do siebie XDD


@Towarzysz_Moskvin: odnoszę do tego, że po prostu traci na tym klasa średnia, nie twierdzę, że jestem miliarderem.

Próbowałem jedynie dostosować swój poziom do
  • Odpowiedz
@TestoDepot:

odnoszę do tego, że po prostu traci na tym klasa średnia, nie twierdzę, że jestem miliarderem.


Na haśle "opodatkować bogatych" wygłoszonym na imprezie dla super bogatych traci klasa średnia w Polsce. Ba, traci na tyle że nasi wykopowi kinder kapitaliści dostali bólu zadka a ty od kilku postów miotasz się niczym żyd po pustym
  • Odpowiedz
Na haśle "opodatkować bogatych" wygłoszonym na imprezie dla super bogatych traci klasa średnia w Polsce. Ba, traci na tyle że nasi wykopowi kinder kapitaliści dostali bólu zadka a ty od kilku postów miotasz się niczym żyd po pustym sklepie.


@Towarzysz_Moskvin: ale dociera do Ciebie, że mi nie chodzi o tą konkretną imprezę, co już wcześniej pisałem?
Ja mówię ogólnie o tym haśle, które tak z lubością rzucacie.
Mnie nie interesuje jakaś jedna impreza, mi chodzi o tych, którzy o tym cały czas mówią także w Polsce bo takich tu pełno, a w naszych warunkach przeskoczy to na średniaków - dotarło czy dalej nie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: A do ciebie docierara że wbrew twojemu zespołowi urojeń i projekcji hało "tax the rich" odnosi się do ludzi bogatych?

Zwłaszcza w kontekście wpisu @Clefairy: który nawiązuje do pewneo incydentu pod pewnym zdjęciem będącym dziełem pewnej grupy wykopowiczów.

@naimon: Ale co się pośmialiśmy to moje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Clefairy: Takie lewackie dzbany jak Ty nigdy się nie nauczą, że miliarderzy nie mają miliardów na koncie, tylko to są po prostu UMOWNE wyceny ich przedsiębiorstw - oraz że dodatkowe opodatkowanie ich przyczyni się do tego że Ci "kapitaliści z 5-6k na rękę" będą mieli gorsze życie, bo miliarderzy podniosą im po prosty ceny jakiegoś produktu czy usługi.

Błąkajcie się dalej w waszych fikołkach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz