Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jakby ktoś chciał, to daję namiary na planetę-raj. Spokojna pogoda, brak strażników, zielono, niebieska wodą, prawie jak Ziemia. Tylko drzew nie ma, za to są grzyby. Nikogo na niej nie ma, sam ją odkryłem, ale nic nie budowałem. Może ktoś będzie chciał zamieszkać.

Glify w lewym dolnym rogu.
Galaktyka Euclides

#nomanssky
Pobierz Andrut_japko - Jakby ktoś chciał, to daję namiary na planetę-raj. Spokojna pogoda, br...
źródło: comment_16316510027R5NFoUkizsAenPRtoryBb.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azzl: zapraszam ( ͡º ͜ʖ͡º) wiem że ciężko, spędziłem kilkadziesiąt godzin na znalezieniu planety jak Ziemia. Zależy mi ma drzewach, więc zostałem na idealnej, ale niektóre drzewa się świecą. Niestety jej nie udostepnie, no może kiedyś. Mam już na niej 4 bazy i osadę.
@Andrut_japko: Też spędziłem sporo czasu na szukaniu idealnej i nawet znalazłem coś podobnego z Twojej pierwszej propozycji, ale zniechęcił mnie brak drzew.
Ale na razie zawiesiłem poszukiwania bo już się frustrowałem :p zawsze coś było nie tak, czy to pogoda czy strażnicy.
Ponoć w innych galaktykach jest większa szansa na znalezienie ładnej planety, więc chyba dopiero wtedy wznowie poszukiwania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiubi: tak. Musisz zebrać 16 glifów. Najłatwiej polatać po systemach i na stacjach kosmicznych szukać podróżników, którzy świecą/połyskują, migają i z nimi pogadać, to Ci da znacznik do glifa. Po zebraniu 16 możesz używać portali planetarnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiubi: spoko dzisiaj to ogarnę i ci podeślę, ale potrzebujesz 16 glifów ( ͡º ͜ʖ͡º) I zaznaczam, że na tej planecie jest żółte niebo i świecące palmy, poza tym zielono I zajebiście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiubi: w sumie, to mogę ustawić bazy tak że będziesz miał do nich dostęp, mógł modyfikować i brać surowce jak chcesz. W tym samym układzie mam kilka w6dobywarek gazów I surowców plus 1 lub 2 w sąsiednim układzie. Wszystko potrzebne do robienia zapalników fuzji
@Andrut_japko: już udało się wbić 13glifow! ;) dziś pewnie dobije ostatnie 3.
Hmm to może faktycznie by ominąć jakiś wyciek wrzuć na priva a jak ktoś będzie jeszcze chciał to się po prostu odezwie.
Nie wiem jak żółte niebo ale świecące palmy brzmią extra.
Co do owoców Twojej bazy. Kuszące ale boje się ze szybko będę przez to w endgamie :p a do tego może jeszcze będziesz kiedyś chciał wrócić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiubi: to ok. Niedługo ci podeślę te glify, a ty sobie poodwiedzaj te moje bazy (Amadixx) I jak będziesz potrzebował to daj znać, a udostępnie ci dostęp ( )