Wpis z mikrobloga

Uswiadomilem sobie wazna rzecz iz jestem zwyklym smieciem zyciowym niepotrafiacym sie w nic zaangazowac, wysilic sie i odwazyc na pewne kroki. Latam tylko z glowa w chmurach pochloniety internetm niczym szczegolnie nie zainteresowany olewajacym istotne sprawy. Przez taki styl zycia stalem sie nieudacznikiem zyciowym z zerowo pewnoscia siebie, nabawilem nerwicy lekowej i #!$%@? wie jeszcze jakich zaburzen glowa mocno poryta i sie czuje fatalnie caly czas mimo brania 3 lata ssri. A chlopowi to ciezko zmienic i sam tylko siebie oszukuje i sie nienawidzi. Tacy jak ja to tyllo do utylizacji ehh.
#przegryw
  • 2
via Android
  • 0
@przegryw69420 Na grupowej nie bylem nigdy ale czy ja wiem czy bym sie tam otworzyl majac swiadomosc ze tam sa ludzie,ktorzy faktycznie mieli ciezko w zyciu bieda patologia, itd a ja to tylko smiec co w garsc sie wziac nie moze.Chociaz oczami wyobrazni sie spotyka jakos szara myszke ale to nierealne, ale tobie sie moze uda. Mam znajomego co jest jeszcze bardziej aspoleczny ode mnie tyle ze mu to odpowiada i wlasnie