Wpis z mikrobloga

Uwaga, komunikat do wszystkich przegrywow.

Wasze zycie wyglada tak jak wyglada, bo to WY nic z nim nie robicie. Jestescie biedni bo to WY nie zadbaliscie o swoja edukacje, albo po prostu jestescie nieinteligentni i nie potraficie tych pieniedzy zarabiac. Jestescie grubi i niewysportowani, bo to WY nic nie robicie ze swoim cialem. Wasze glowy sa zapchane blackpillowym gownem, bo to WY je sobie tym gownem zapchaliscie. Nic nie wiecie o sztuce czy kulturze, bo to WY sie tymi rzeczami nie interesujecie. To WY macie skrzywiony obraz rzeczywistosci, bo korzystacie z tindera i jestescie zdziwieni ze na aplikacji, w ktorej jedyne czym sie mozna pochwalic to wyglad, dziewczyny zwracaja uwage tylko na wyglad.

Jestescie malostkowi, chcecie sobie operowac powieki bo wygladaja na zaspane, a wasza delikatnosc i malostkowosc objawia sie tym, ze jezeli sie uzyje w stosunku do was slowa "ofiara", to sie czujecie obrazeni xD

#przegryw
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocktostova:

Jestescie biedni bo to WY nie zadbaliscie o swoja edukacje, albo po prostu jestescie nieinteligentni i nie potraficie tych pieniedzy zarabiac


Sam sobie przeczysz, skoro są nieinteligentni to nie ich wina xD Nie każdy jest w stanie osiągnąć odpowiedni pułap kwalifikacji, żeby zadowalająco zarabiać czy w ogóle żyć. Jeśli masz c-----e geny i c-----ą edukację przez lata dzieciństwa to
  • Odpowiedz
@AnimusAeger999: jak jestes nieinteligentny to mozesz se wkladac do glowy madre rzeczy i wtedy bedziesz madrzejszy. No i klasycznie, znowu tlumaczenie genami. A dobre studia mozesz skonczyc nawet w wieku 50 lat, wiedziales o tym, nie?

Sam nie jestem gruby ani niewysportowany i nigdy nie byłem, jakoś mi to nie pomagało z wyjściem z przegrywu nigdy.


No i ekstra, w takim razie akurat ciebie to nie
  • Odpowiedz
@Xenomorph_666: no to prawda, jest przystojny, ale na pewno nie jest zadne 9/10, bo jak byl mlodszy to dostal w------l, stracil dwie gorne jedynki i ma sztuczne wstawki, co zajebiscie widac bo ma paskudna diasteme i te jedynki maja inny kolor, niz reszta zebow. Ale co z tego, przeciez ostatecznie i tak WZROST I SZCZEKA DECYDUJA
  • Odpowiedz