Wpis z mikrobloga

@NamietnyDzwigowy: moje odczucie sa takie ze tutaj jednak rzadzi amazon i prime delivery. Na dodatek Amazon ma swoje szafki. A jak nie Amazon to druga opcja to RoyalMail, ktory dziala bardzo dobrze. Paczkomaty InPost sa obecne ale nigdy nie uzywalem ani nie spotkalem sie ze strona ktora by wysylala przy ich pomocy. Trzecia najpopularniejsza opcja to chyba Hermes XD
  • Odpowiedz
@sztas > Hermes XD

Wiem że nikt nie pytał ale nienawidzę #!$%@?ów. Hermes i Yodel to największe raki kurierskie. Ciekawe jest to że DPD robi ostatnio wszystko żeby dołączyć do tego zaszczytnego grona
  • Odpowiedz
@KedzioRRz: Ja nie mam nic do Hermesa. Za to DHL mi podniosl cisnienie na wiele dni, gdzie kierowca stwierdzil ze nawet nie sprobuje dostarczyc mojej paczki z laptopem za 1,5k i napisze ze mnie nie bylo w domu... Musialam czekac extra 3 dni bo to byl Bank Holiday weekend...
  • Odpowiedz
w sumie to zgadzam sie z @BlackTabby - Hermes sie poprawil wzgledem tego co bylo w 2017/18, ale Yodel xD to tez zapisal sie w pamieci @KedzioRRz. Nie wiem w sumie jak z nimi teraz moze wyrosli na ludzi jak Hermes.
  • Odpowiedz