Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrzk: ej #!$%@? trzeba zrobić akcje i napisać do wszystkich reklamodawców i kont sponsorowanych o tej sytuacji. Białek chyba trochę przegial pale - co innego belka nad znaleziskiem a co innego takie coś
  • Odpowiedz
@mrzk: ze swojej strony dodam, że o ile wczoraj wyglądało mi to zarzutkę jakichś karaczanów, tak dzisiaj już mam wątpliwości.

I w tym wpisie jest trochę więcej info. Nikt przecież nie podważa, że hasła są hashowane - ale skoro są już gotowe exploity, i wstrzyknięty odpowiedni kod (tutaj pewnie białek robi już audyt) - to hasełek nawet nie trzeba bruteforcować, spływają sobie każdego dnia

I kwestia "wyglądu strony" i portali typu
  • Odpowiedz
@mrzk: No właśnie dla mnie w tym wpisie nie ma żadnych informacji, ale jest jedna ciekawa rzecz.
"Przejęte" oznacza zupełnie co innego, niż "dane do konta wyciekły". Przejęte - czyli konta nie posiada już pierwotny użytkownik. OP ze screena pisze o tym, że jego konto zostało przejęte. Czyli wpis pisał on, czy może ktoś, kto już teraz posiada jego konto? Gdyby to rzeczywiście napisał hakier, to byłaby to jedna z ciekawszych
  • Odpowiedz