Wpis z mikrobloga

@Maniek145: nie umiesz w tindera, korzystasz tydzien max dwa z tinder plus maksymalnie wyciskajac wszystko co sie da z okolicy, a pozniej jesli to nic nie dalo to co dwa tygodnie nowe konto, nowa subskrypcja i nowe rozdanie. Jesli nie placisz i siedzisz na tym samym koncie to tracisz czas. Tinder to ciężka praca wlasnie w takich sesjach tygodniowo dwutygodniowych gdzie to ma byc twoj priorytet a nie ze sobie czasem
@Maniek145: tak działa tinder. Nie wbijasz się do topki to ssij wafla. Ja już swoje z tinderem "przeżyłem", a jak ktoś mi mówi bym spróbował znowu to nie wiem czy się śmiać płakać czy tej osobie #!$%@?ć.
@ap0linary: Co za bzdury....Plus nie daje tobie na tinderze nic poza podejrzeniem kto cię polubił i nieograniczone swapowanie. Dużo bardziej opłacalne jest kupowanie boostów, bo to one windują ciebie w rankingu widoczności. Gold czy tam plus nie ma na to wpływu.

Druga sprawa, jeśli nie masz par to nie pogadasz z żadnymi 9 czy 10 dziewczynami. Ja mam po tygodniu max 8-10 par, z czego tylko dwie odpowiedzą, z jedna pogadam