Wpis z mikrobloga

Hej, glazurnik kładł mi moizaikę i efekty są na zdjęciach poniżej :(
Według mnie fugi nie równe, jak weźmie się przejedzie ręką to czuć że nie jest równo położone i kawałki płytek chaczą o dłoń, przykładając poziomicę 80 cm to jest odchył o prawie 0,6 cm. Wykonawca twierdzi, że jest to zrobione zgodnie ze "sztuką i normami budowlanymi" i tak ma być. Co sądzicie?

#remont #glazurnik15k #glazurnik #remontujzwykopem #fachofcy
kolezka1 - Hej, glazurnik kładł mi moizaikę i efekty są na zdjęciach poniżej :(
Wedł...

źródło: comment_16315695376jaFCUmtrrs5o1Zj7gqbEW.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kolezka1: Czy każdy niebieski element tej mozaiki to płytka? Nie znam się na kładzeniu płytek ale trzeba mieć jaja i zdolności żeby podjąć się takiej pracy. Na drugim zdjęcia widać fuszerke. Miejscami grubsza fuga. Dobrze że będziesz siedział do tej ściany tyłem. Ja bym nie wytrzymał patrząc się na takie różnice xD
@pwn3r: A jak oddasz samochod na wymiane klockow o wymienia tylko jeden to tez bedzie ok, bo sa tez tacy co wymieniaja jeden? ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurde placi sie za cos co powinno byc chyba zrobione porzadnie, nie ukladalem tego sam, tylko wynajalem wydawalo mi sie fachowca…
@kolezka1: z bliska #!$%@?. Z daleka też #!$%@?, bo widać grubszą fugę między kawałkami mozaiki. Piszę to jako ekspert od kładzenia płytek, bo mam już jedną łazienkę na koncie :D