Wpis z mikrobloga

@allegro_pl Wytłumaczycie mi może co we łbie miał ten, kto wymyślił allegro lokalnie? 99% ofert tam umieszczonych to zwykły scam, jeszcze bym zrozumiał jakby kup teraz było na każdą aukcję... Ale niestety nie jest. A jak poprosisz użytkownika o dodanie kup teraz, to on cię prosi (w wiadomych raczej celach) o numer telefonu. Z ciekawości podałem mu mój numer śmieciowy... Kilka sekund później dostaję SMSa z darmowej bramki z linkiem "do opłacenia zamówienia" z preparowaną stroną płatności allegro :).
Czy to miało konkurować z olx? Jeśli tak to moglibyście po prostu dodać tam mniejszą prowizję od ogłoszenia, ale udostępniając wasze zabezpieczenia.
Sorry, ale tworząc to gówno naraziliście bezsensownie mniej ogarniętych użytkowników na scamy.
#allegro #cybersecurity #hacking #oszukujo
  • 4
@UFC_Jest_W_Dupie: Na Iphone / Samsungi praktycznie wszystkie allegro lokalnie to scam, specjalnie napisałem do wszystkich z Iphone 11 (nie miałem co robić w ścisku w busie przez 2h xD) i zgłosiłem ich jak ponownie wszyscy pytali się o numer telefonu przy prośbie o wystawienie kup teraz :). A nie były to super okazje tylko względnie normalne ceny XD. Ehhs skończy się znowu na szajsroidzie na raty :/