Wpis z mikrobloga

TVN właśnie pobił rekord żenady xDD

W swoim nowym gówno programie "Tajemnice Miłości" opisuje historie najbliższego kuzynostwa (rodzeństwo cioteczne), które jest razem w związku. O wszystkim dowiedziała się babcia, która mówi ,że "Prawo nie zabrania, ale prawo kanoniczne tak. Co powie ksiądz, nie weźmiecie ślubu Kościelnego", blabla. Na to gość odpowiada "Ale głos młodego pokolenia jest inny i pozwala na ślub cywilny". Postępowy i nowoczesny związek, zła Religia nie pozwala, rodzina omamiona Kościołem xDD

Piękne oranie bani, historia o bzykającej się rodzinie, takie to nowoczesne i postępowe, trzeba nabrać tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #bekaztvn #heheszki #rakcontent #bekazlewactwa #gownowpis #urojenialewakoidalne
  • 19
@Sok_Mandarynkowy znam taki przypadek, ( wspolny dziadek i babcia), małżeństwo zaraz po wojnie - przyczyny ekonomiczne, wymagana byla zgoda biskupa, dzieci ok (dwoje, wyksztalceni - lekarze), niestety jeden wnuczek ma lekkie porażenie mózgowe, podobno przyczyną byla jakaś szczepionka podana w latach 80, jednak ja myślę że to może być przez tak bliskie małżeństwo
Piękne oranie bani, historia o bzykającej się rodzinie, takie to nowoczesne i postępowe, trzeba nabrać tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: z serii: "nie rucham się z nikim, ale to mnie dupa najbardziej boli" xD
Jak taka hipotetyczna i fałszywa parka szkodzi tobie to ja nie wiem. No chyba, że cię baba zdradziła z kuzynem. Wtedy się nie dziwię że się tak pieklisz xD
Chodzi tylko o to, żeby oboje potencjalni rodzice nie mieli uszkodzeń w tych samych miejscach w DNA.


@Endrius: wlasnie zawsze sie zastanawialem skad te 'ograniczenia'

mozna poczytac cos wiecej o tym jakie ma to konsekwencje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tylko_noc: każda komórka ma dwa zestawy genów. jeśli jeden gen jest uszkodzony to komórki będą odczytywać drugą wersję tego genu (jeśli to allel dominujący czyli "silniejsza" wersja genu). jeśli ojciec i matka mają uszkodzone DNA w tym samym miejscu (co jest bardziej prawdopodobne jeśli są spokrewnieni) to potomstwo dostanie dwie wadliwe wersje i komórki będą działać wg wadliwego genu czyli dojdzie do jakiejś wrodzonej choroby genetycznej. może być groźna a może
@Sok_Mandarynkowy zastanawiam się, jednocześnie nie oczekując odpowiedzi. Gdzie problem? Czego gościu zakazujesz? Seksu pomiędzy dwójka ludzi, bo Tata ci powiedział że to niedobre? Czy będziesz wspinał się na wyżyny intelektu, mówiąc że z kazirodczych stosunków wychodzą niepełnosprawne dzieci? Czy w takim razie z automatu zakazesz możliwości rozmnażania niepełnosprawnym? Bo oni też mają zwiększona szansę na powikłania u dzieci. Rozumiem że nie zakazesz, po prostu nie podoba ci się to co Tata ci