Wpis z mikrobloga

@Wookash071 patrzysz na bardzo kiepskie śledzenie, tłumaczone automatem z angielskiego, statusy pobrane ze strony PP przez co trudniej znaleźć w tym wszystkim sens. Spójrz na naszej stronie lub dowolnej innej pobierającej dane z systemu poczty a nie strony to będzie bardziej czytelne. W poprzednich lokalizacjach przesyłka była przekazywana dalej, aż do docelowego oddziału na właściwą kontrolę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wookash071:
Widocznie Urząd Celno-Skarbowy pod który podlegasz (właściwie to urząd pocztowo-celny) do czegoś się przyczepił. Zauważ, że w śledzeniu masz "przekazanie do lokalnego urzędu pocztowo-celnego", czyli ten urząd po prostu odesłał przesyłkę dalej (uznał, że nie jest właściwy).
@pcela: No tylko ze lokalny urząd celny w Lublinie jest 600km ode mnie. Albo trochę więcej. Więc to nadal jest dla mnie dość niezrozumiałe. Chyba ze chłop mi w gratisie koksu dorzucił a o tym nie wiem ()
@AliPaczka: ciężko powiedzieć, bo adresat sie zgadza. A zaryzykuje stwierdzeniem, że to niemożliwe żeby dwie osoby z Polski w tym samym czasie zamówiły to samo od jakiegoś chłopa z Redwood City w Kalifornii z jego sklepu. Zwłaszcza, że mam automatycznie wygenerowany mail z numerem przesyłki i zamówienia. Po czym poprosiłem chłopa o numer przesyłki, bo nie zauważyłem tego automatycznego maila.
Nie mówię, że to jest niemożliwe, ale towar jaki znajduje się
@pcela: No w teorii z Zabrza bliżej do mnie niż z Lublina xD
Ale nadal. Co te kasety się tak kręcą od Warszawy do Lublina przez Zabrze. Zwłaszcza, że 3 ostatnie paczki(z tym samym) szły z wawy do poczty xD