Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mimo dopiero 30 lvl strasznie siwieje i to właściwie od 18 lvl kiedy odkryłam pierwszy siwy włos. Zapewne geny i trochę nerwów #depresja różne ciężkie emocjonalnie sytuacje co mnie w życiu spotkały ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem co zrobić już z tymi włosami #zalesie co mi radzicie? Rozjaśnić całe na biało/szaro? Farbowanie odrostów co miesiąc mnie przerasta… #mirabelkopomusz #fryzjer #rozowepaski #wlosy
O.....t - Mirki i Mirabelki mimo dopiero 30 lvl strasznie siwieje i to właściwie od 1...

źródło: comment_16314722965jAppGfCbRROw1RuhPPeqe.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Opportunist: ja bym tak zostawił. Tak samo uważam, że jak zacznę łysieć wyłysieje to trudno. U mnie brat lvl 28 też siwieje, ojciec jak miał lvl40 to już wszystkie włosy miał siwe.
  • Odpowiedz
@MMARS: Właściwie gdzieś tam z tyłu głowy mam taki pomysł a żeby zapuścić siwe całkiem tylko czy psychicznie to wytrzymam zobaczymy :D No ale jeszcze może fryzjer coś doradzi widziałam kilka inspiracji na Pintereście tyle, że takie włosy są no w niezbyt dobrej kondycji, bardzo suche i grube :(
  • Odpowiedz
@Opportunist: nigdy w zyciu, jak patrze na zdjecie to bardziej przychodzi mi na mysl, ze future is now;-) Wydaje mi sie, ze sama jestes troche przewrazliwiona;-) Zreszta w razie watpliwosci zrob ankiete na mirko;-)
  • Odpowiedz