Wpis z mikrobloga

Mam dwie dziury po niedokończonym kanałowym już kilka lat, bolące niektóre zęby, rosnące ósemki. Ogólnie rozpierdziel totalny, mam odłożone trochę kasy tj. 20 000 zł i chciałbym to zacząć ogarniać. Szukam kliniki stomatologicznej we #wroclaw gdzie pójdę do lekarzy zobaczą i powiedzą co, ile i jak długo. Wydaje mi się że "zwykły" stomatolog to już nie wystarczy nie mam dwóch zębów, zostały tylko dziury po kanałowym.
Jeśli jest jakiś ogarnięty stomatolog na sali proszę określić czy 20 000 zł wystarczy aby wyleczyć w pełni zęby?
#stomatologia #denty
  • 16
  • Odpowiedz
@Grann: Nie jestem stomatologiem ale sporo u takiego bywałem bo jako nastolatek nie dbałem o zęby i nikt mnie nie przypilnował żebym o nie dbał. 20k to ci starczy na zęby i jeszcze aparat ortodontyczny jeśli będzie trzeba.
W pierwszej kolejności sprawdź który dentysta na nfz ma najlepsze opinie i się do niego zapisz, bo cena będzie sporo niższa a w tych lżejszych zabiegach wystarczy ci taki.
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Miałem dokładnie tak samo ale jako dorosły "nastolatek" życie toczyło się bardzo szybko i nigdy nie było czasu tego ogarnąć. Dopiero kiedy się wyciszyłem zacząłem myśleć o takich rzeczach niestety teraz to pójdzie w tysiącach ale chce odzyskać trochę pewności siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grann spróbuj w klinice um na krakowskiej - część robią na NFZ, część dopłacasz, ale imo ten hajs jeszcze starczy na luzie na leczenie ortodontyczne z aparatem jeśli będzie trzeba coś poprzesuwać.
  • Odpowiedz
@Grann: za 20k to spokojnie sobie zrobisz. Ja robilem wszystko w luxmedach bo mialem pakiet, wiem, ze tam jest drogo ale robia chyba dobrze. Za wyciecie jednej osemki 600zl placilem. Kanalowe tez drogie ale 20k wystarczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grann: Dens, dr Paweł Kudzbalski i dr Conrad Turowski. Jeżeli się nie mylę, można się umówić na przegląd i sporządzenie konkretnego planu leczenia. Przez telefon można się dokładnie o wszystko podpytać. Obaj panowie bardzo kompetentni, spokojni, wszystko tłumacza i nie oceniają pacjenta przez pryzmat jego zębów, a jest to bardzo istotne.
  • Odpowiedz
@Grann: To jak wróżenie z fusów. Na samo wyleczenie próchnicy, pousuwanie zębów, które trzeba i na przeleczenie kanałowo wystarczy, ale na uzupełnianie brakujących zębów i inne leczenie protetyczne może nie wystarczyć.
  • Odpowiedz