Wpis z mikrobloga

#ps5 Nie ma obowiązku grania w God of War Ragnarok moje drogie prawaki. Jak się wam nie podoba to możecie sobie ograć jakaś inną, bardziej prawacką gierkę.

Oh, wait...

Nie ma takich gier bo nikt dla kilku dzbanów nie będzie produkował rasistowskich gier.

I nie zasłaniajcie się nordycka mitologią bo gówno o niej wiecie i wychodzicie na debili tak jak z "słowiańskim" Wiedźminem który nic z słowiaństwem nie ma wspólnego xD

#neuropa #bekazprawakow
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Napisałeś od razu atakując mnie bez większego powodu. Co jest zastanawiające.
Ale wracając do tematu - zdajesz sobie sprawę z tego, że:
1. W castingu masz określone i z góry narzucone takie rzeczy jak kolor skóry czy wiek.
2. W branży rozrywkowej, jak i wielu innych istnieją odgórnie narzucone parytety mniejszościowe.
Więc nie jest to sytuacja "przyszła i dobrze wypadła" tylko "chcieli przyjąć młodą i ciemnoskórą, a ta była najlepsza
@Smol_PP Masz zaskakująco duża wiedzą na temat tego jak wyglądały te castingi w Santa Monica Studios.

Jeśli szukali od początku czarnoskórej aktorki do tej roli to co w tym złego? Szukasz usprawiedliwienia dla własnej nietolerancji. Próbujesz racjonalizować to że przeszkadza ci czyjś kolor skóry.

W #!$%@? obrzydliwe.

Jak wytrzymujesz wstydząc się własnych przekonań? Shame on you
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu:

Jeśli szukali od początku czarnoskórej aktorki do tej roli to co w tym złego?

Że co?
Przecież to rasizm i nietolerancja względem innych kolorów i płci.
Jak możesz być tak zaślepiony w swojej nietolerancji by nie widzieć, że blokowanie innym możliwości zagrania tej roli to jawna i bezpodstawna dyskryminacja?
Próbujesz racjonalizować to, że przeszkadza ci, że ktoś nie czarny mógł lepiej zagrać tę rolę?
Dlaczego kolor ma dla Ciebie tak
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: piszesz, jakby nigdy wcześniej nie zdarzyły się głosy oburzenia na ludzi głosujących portfelem. O ile mi GoW raczej wisi, o tyle swojego czasu szeroko pojęte "media" jechały po graczach jak po kobyle bo ci nie kupowali reboota DMC: https://www.mcvuk.com/business-news/capcom-almost-halves-dmc-sales-expectations/

Mam zero złudzeń, że w przypadku analogicznego scenariusza, tj. sprzedaży GoWa poniżej oczekiwań - machina medialna by jechała po ludziach, którzy zagłosowali portfelem dużo mocniej.