Wpis z mikrobloga

#ps5 Nie ma obowiązku grania w God of War Ragnarok moje drogie prawaki. Jak się wam nie podoba to możecie sobie ograć jakaś inną, bardziej prawacką gierkę.

Oh, wait...

Nie ma takich gier bo nikt dla kilku dzbanów nie będzie produkował rasistowskich gier.

I nie zasłaniajcie się nordycka mitologią bo gówno o niej wiecie i wychodzicie na debili tak jak z "słowiańskim" Wiedźminem który nic z słowiaństwem nie ma wspólnego xD

#neuropa #bekazprawakow
  • 44
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu

O ile mi kompletnie mi nie przeszkadza czarna postać w dowolnym uniwersum, kolor skóry jak każdy inny, tak potrafię zrozumieć osoby które uważają że mitologia nordycka, wyznawana i stworzona przez Skandynawów powinna zostać odtworzona zgodnie z materiałem źródłowym / zgodnie z kulturą skandynawską gdzie choćby stanąć na głowie to dominujący był biały kolor skóry.

Natomiast postacie o innym kolorze skóry również mają swoje występowanie w kulturze wikińskiej przez ich dalekie podróże
@bajdo A jakich bogów? Nordyckich. Jak będzie zabijał azteckich albo jakichś nie wiem afrykańskich to nie będzie problemu jak przedstawią ich jako białych co nie? Nie rozumiesz pojęcia autentyczności. Może wiesz co się działo przy wyjściu kingdom come deliverance jak lewaki miały ból dupy bo nie ma czarnych? Korporacje to tylko chorągiewki, wsadzili czarnego żeby żaden płatek sniegu się nie #!$%@?ł
@m4ni3k1337 mam ps5, gowa wyłączyłem po 3h tej żenującej fabuły, która się sprowadza do: zanieśmy prochy matki na górę.
Nie można spaść, nie można wejść do wody, dzieciakowi nic się nie dzieje, nie można nawet skrócić drogi o metr na ukos z mostka, bo tam jest nie widzialna sciana.
No nie podoba mi się to za #!$%@?.
@bajdo No fajnie napewno obyło by się bez pękających dup lewactwa XD nie każdy ma amerykański gust i wciąga byle papkę. Fajnie kiedy gra ma jakąś podstawową logikę i przedstawia coś w wiarygodny sposób zamiast poprostu nasrać wszędzie multikulti byle by było co zabija cały obraz. No ale czego się spodziewać po zachodniej kulturze robionej tak prosto by byle tyrone po strzelaninie w detroit zagrał w grę i wszystko przyswoił a pewnie
@Placek_po_wegiersku: Chamsko się zesrałes o kolor skóry fikcyjnej postaci, o której wiadomo jest tyle że jest ciemniejsza xD śmieszne
I tak pewnie to będzie system seller, normalni ludzie nie zwracają nawet na takie rzeczy uwagi, miałeś typowy epic gamer moment

Pisanie "byle papka" o sequelu jednej z najlepszych gier na poprzednią która nawet nie wyszła to niezła beka xD grałeś chociaż w jedynkę?
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Możesz mi napisać dlaczego (w/g Ciebie) autorzy dodali akurat czarną dziewczynkę jako Angrbodę która wprawdzie była przedstawiana jako gigantka o niebieskiej skórze lub białej, ale nigdy czarnej. Jak myślisz co kierowało twórcami. Tak szczerze. Hmmm?