Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
@userrrr: @alcest: @wicked93: przecież @Phyrexia: napisała najczystszą prawdę. Spróbuj znaleźć kobietę nie mając kobiety obok siebie albo nie mając doswiadczenia. A jak masz kobietę to nagle obok ciebie skacze całe stado innych kobiet i cię balamuca. Jak to jest, że mając obrączkę na palcu jesteś od razu obiektem westchnień? Przypadek?
  • Odpowiedz
@userrrr: Jest w tym sporo prawdy. W liceum umawiałem z dupą z innej szkoły wiec poza moja klasa a w zasadzie kilkoma ziomkami, to mało kto o niej wiedział. Dopóki nie zaczela po mnie przychodzić wymalowana itp. O Jezusie co baby dostały małpiego rozumu jak ją zobaczyły ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ale
  • Odpowiedz
liżesz się na środku korytarza


@genkamyk: to akurat jest przekroczenie granic dobrego smaku. Nie trzeba się lizać na środku korytarza, żeby wszyscy wiedzieli, że to twoja dziewczyna.
  • Odpowiedz
No jak przychodziła stęskniona to się całowaliśmy tam gdzie się spotkaliśmy. Mając 17 lat masz zasadniczo w dupie takie konwenanse


@genkamyk: no ok, napisałeś to jakbyś nadal tyle miał
  • Odpowiedz
@alcest: ogólnie imo, baby były zawsze podporządkowane silniejszemu samcowi który wyznaczał kierunek
Samce jak to z ego, może wywodzili psychologicznie kobiety w pole, może prowadzili nieudolnie przez braki.
Wyobraźmy sobie świat w którym mniej więcej jest równy i liniowy wzrost doświadczenia u mężczyzn
efekt to stabilne psychicznie i emocjonalnie kobiety
efekt to szczęśliwsze dzieci.
Ale w to się nie inwestuje, i moim zdaniem, no nie wygląda na to że niecelowo.
  • Odpowiedz