Wpis z mikrobloga

@johnny_tsunami: ciekawe gdzie jest granica tej szaleńczej pogodni za statusem materialno-cywilnym zachodniej cywilizacji?

Niedługo 16 latki będą pisały "it's over", bo mainstream będzie tak im rył beret, że w tym wieku powinni już od #!$%@? osiągnąć.
@johnny_tsunami uwierz mi że miałem to samo.
Mega ciężki okres w wieku 19-24, też myślałem że nic lepszego mnie nie czeka. Dużo się zmieniło, dużo do zmienienia też jest jeszcze ale teraz wiem że dużo zależy od tego co siedzi w glowie
@Qullion: to czemu kazdy ma mnie za odludka? kazdy absolutnie kazdy kogo znam jest z kims.. W moim otoczeniu nie moge byc brany za normalnego bedac sam. nie ma szans (oczywiscie nikt mi tego chamsko nie mowi wprost ale czuje doskonale to jak mnie postrzegaja)
@malybesko: ale tu nie chodzi o zycie z wyimaginowanego sztucznego do bolu tindera tylko o fakt tego ze jestem bez kobiety cale zycie.. tutaj nie mam szans na odbicie tego. czym ja mam sie zaslonic ze tak jest? -nie mam usprawiedliwienia absolutnie zadnego
@johnny_tsunami: bo może nim po prostu jesteś i czas się z tym pogodzić, a potem zacząć działać, nie żałować, olać co pierdzielą. Za 10 lat, jakbyś znalazł już drugą połówkę to będziesz miał dwójkę znajomych i tyle.
Mój znajomy znalazł dziewczynę w wieku 28 lat dopiero, a tak nie miał wielkiego i ciśnienia i nikt mu nic nie pierdzielił. Jak masz znajomych pustaków to będą ci jakie farmazony wciskać, normalni znajomi
@Qullion: chyba zbyt to uogólniłeś, ludzie są różni a poza tym to co można zaliczyć do grona zabawy dla jednych dla drugich nią nie będzie bo odkąd pamiętają to przyglądali się temu wszystkiemu z boku(mam na myśli powierzchownym relacją międzyludzkim) ehh
@ff99pl: ludzie są różni, ale w tym wieku nie ma co się załamywać i sądzić, że nic się nie uda, nie znajdzie się kogoś. Właściwie to początek drogi i jeszcze wszystko przed nim.
W sumie to ja się przyglądałem zawsze wszystkiemu z boku i pewne zabawy mnie nie kręciły, ale jednak wystarczyło zrobić pewien ruch by było dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnny_tsunami:

Nic sie juz nie zmieni bo jestem za stary,


Doskonała wymówka żeby niczego nie zrobić, nawet nie zacząć. 24 lata to juz prawie kres życia, zostało już tylko około 60, to tyle co nic.