Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 120
647 881 + 154 = 648 035

Kolejna wycieczka krajoznawcza z tatą po okolicach Warszawy, kolejne słuszne kilometry. Był cmentarz w Palmirach, było liźnięcie Kampinosu, twierdza w Modlinie, pałac w Jabłonnie... 24/2021 #100km

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
AbaddonLincoln - 647 881 + 154 = 648 035

Kolejna wycieczka krajoznawcza z tatą po ok...

źródło: comment_1631386252ijcQwgvjqfK2fkC3xO9hAp.jpg

Pobierz
  • 17
@Desmosedici: ewidentnie, to DW zwane drogą śmierci dla cyklistów ( ͡° ͜ʖ ͡°) my ją tylko przecinaliśmy w jednym miejscu i z przymusu 2 km ciągnęliśmy w potężnym ruchu potem. Ale tak to wschód-zachód-wschód jechaliśmy lokalnymi dróżkami i bardzo fajnie
@AbaddonLincoln: polecasz jakieś fajne miejsca w Warszawie w które mógłbym się wybrać rowerem? Mam zamiar przyjechać z Krakowa na weekend do Warszawy i mógłbym w sumie wziąć rowery ze sobą do auta
@Northrop_Grumman_X: Palmiry natomiast mają się całkiem nieźle, mimo dość martyrologicznej historii ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Czartu: w Warszawie to nie bardzo polecam, straszne miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc pewnie musisz się zdać na przewodniki, bo ja od nich mądrzejszy nie jestem.
@adam-lenartowicz: Nawet nie wiedziałem, że jest jakiś podział. To coś jak z chrześcijanami, po wielkiej schizmie?