Wpis z mikrobloga

Jak często uzywacie czarnej listy na wykopie aby zablokować ludzi inteligentniejszych od siebie ktorym nie potraficie odpowiedzieć na pytanie czy zwyczajnie prowadzić dyskusji?

Jak radzicie sobie w zyciu codziennnym nie posiadajac takiej czarnej listy? Np. Z pracodawcą albo zwykla interakcja z ludzmi z ulicy? Odwracacie się i uciekacie czy tylko zamykacie oczy i tupiecie nóżką?

#polska #polak #wykop #czarnalista #kiciochpyta #mirek #mirabelka #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
Jak często uzywacie czarnej listy na wykopie aby zablokować ludzi inteligentniejszych od siebie ktorym nie potraficie odpowiedzieć na pytanie czy zwyczajnie prowadzić dyskusji?


@fajnypierozek: z takiego powodu nigdy nikogo nie wrzuciłem na czarną. Jeśli podczas potyczek słownych ktoś mnie przekonuje argumentami, uznaję wyższość że tak powiem. Żadna to ujma przyznać: masz rację, przekonałeś mnie, itd.
Pamiętam taką jedną swoją dyskusję sprzed kilku miesięcy z zadeklarowanym katolikiem. Miałem trochę (zaczepnych) pytań do
  • Odpowiedz