Wpis z mikrobloga

Czekałem, polowałem i w końcu upolowałem 6755 :D
Zapłaciłem za ten zestaw £10,50. Paczka przyszła starannie zapakowana. Biorąc pod uwagę ilość klocków w woreczkach, to na pierwszy rzut oka wygląda jakby zestaw zawierał więcej niż 176 elementów. Jakież było moje zaskoczenie, gdy z paczki wyciągnąłem trzeci woreczek z klockami i instrukcją. Wyciągnąłem zestaw z numerem 11910. A ten zestaw nie był w ogóle wspomniany w opisie aukcji. Naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem, bo pożądany zestaw na pierwszy rzut oka wygląda na zachowany w bardzo dobrym stanie (ʘʘ)
#lego
Pobierz
źródło: comment_1631362999JHoXrujYHG1LYvwNZ8fGuH.jpg
  • 24
@PapaSar: poluję też na inne westernowe zestawy. Ale w UK jest mało ofert, a jak już są, to ceny są z kosmosu. Nawet bywają takie oferty za 50 funtów za niekompletny zestaw czy z mocno zużytymi figurkami.
@hoppek: To prawda, farcik takiej skali, ze nie mozna na niego liczyc. Ja juz przestalem nawet sprawdzac zestawy kowbojskie w necie. Chociaz marze o kowbojach. Jak dadza zestaw w Ideas/Bricklink designer, to spoko, jak nie to #!$%@? z tym i nie bede mial kowbojow
@hoppek: Jak to kolejny XDDD Widzę, że mało Ci szeryfów XD
Mi brakuje właśnie tego 6761, trochę ceny też duże za niego są na bricklinku, no i jeszcze kawalerzystów potrzebuje 6706, równiez ceny nie zachwycają jak za samą figurkę. A o cenach zestawów z indianami nawet nie wspominam XD