Wpis z mikrobloga

Użytkownik @JuliuszKalodont wziął ostatnio coś mocniejszego:

Mussolini? Mussolini to baranek w porównaniu z obecnymi aktywistami (LGBT). Jakbyś znał historię tobyś wiedział że Mussolini był jednym z najlepszych władców Włoch, spowodował boom gospodarczy i zdusił mafię.


No bo wiecie, morderstwa na przeciwnikach politycznych i wymuszany aparatem państwa totalitarny terror z karami śmierci za najlżejszy głupoty to coś zdecydowanie lepszego i mniej groźnego niż pokojowe demonstracje, czy krytyka przez kilka Julek na Twitterze.

Ale faszystów na wykopie nie ma oczywiście.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazfaszystow alternatywna #historia #heheszki #neuropa #libertarianizm #lgbt
  • 32
@Ekspert_od_niczego: Ciekawe, czy ów Julek K. chciałby być w 1936 mieszkańcem Abisynii, albo mieszkańcem Libii trochę później, gdy siepacze Mussoliniego zrzucali na ludzi iperyt i dokonywali systematycznego ludobójstwa na mieszkańcach. Albo czy chciałby być więźniem włoskiego obozu koncentracyjnego (włoscy faszyści też zakładali obozy koncentracyjne, choć nie były tak znane jak niemieckie, i z reguły nie sąsiadowały z fabrykami śmierci w rodzaju obozu zagłady w Brzezince).
W ogóle to w którym miejscu
@Ekspert_od_niczego: a co mam mu odpowiedzieć, jak pisze takie wyssane z palca bzdury, na które się nie da normalnie odpowiedzieć xD Już pomijając sympatię do faszystów, to jeszcze to zdanie mnie rozwaliło

Wy potraficie tylko szczekać ciotunie a jak trzeba wyjść na ulicę walczyć o swoje, to nie bardzo was widać.

@JuliuszKalodont: A możesz mi powiedzieć, co to były za masowe protesty w całym kraju rok temu i kto w
O ciotunie zgłosiły mój wpis, jakże mi przykro
@enslavedeagle prawie zgadles 168/75 kg i sracie po gaciach przed takim gościem, czego dowodem było prucie się frajerstwa zza krat squatu na Wilczej. Sam tam poszedłem ale nie było chętnych do wyjścia to naszczałem im w bramie co niewiele zmieniło smród tam panujący
168/75 kg i sracie po gaciach przed takim gościem


@JuliuszKalodont: no w #!$%@? xDDD

czego dowodem było prucie się frajerstwa zza krat squatu na Wilczej. Sam tam poszedłem ale nie było chętnych do wyjścia to naszczałem im w bramie


Dowodem Twojej "męskości" jest to że poszedłeś pod jakiś squat i nikt nie zainteresował się Tobą nawet na tyle, żeby Cię obszczać z okna XDD nieźle masz #!$%@? w główce xD
@JuliuszKalodont

w przeciwieństwie do lewactwa nie uprawiam napinki internetowej


Chwilę wyżej:

balbys się krzywo spojrzeć lamusie

i sracie po gaciach przed takim gościem,

Wy potraficie tylko szczekać ciotunie a jak trzeba wyjść na ulicę walczyć o swoje, to nie bardzo was widać


Ty nawet nie widzisz, jaki jesteś komiczny xD.

Da los spotkamy się na mieście po dwóch stronach barykady.


Nie jestem sebą patusem i nie zniżam się do takich metod. Wolę