Wpis z mikrobloga

aleeksalkohole.pl legitny sklep? Ceny niektórych rzeczy mają bardzo korzystne, np. Glenlivet 15yo za 140zł, to stacjonarnie w marketach widziałem w tej cenie 12yo.
Ogólnie gdzie zamawiacie w sieci? Może ktoś coś poleci? Na fb na grupach ludzie piszą o Szczyrbaalkohole albo 2k-galeriaalkoholi ale tam nie ma żadnej opcji koszyka, wysyłki, dostawy. Nic. Oczywiście mam tu na myśli tylko zakupy przez internet, nie stacjonarnie. Jakaś ukryta ta opcja wysyłki jest? Na Szczyrbie to nie ma nawet cen na stronie.
#whisky #alkohol
  • 10
  • Odpowiedz
@wojciech-wwww: A na grupach ludzie piszą, że zamawiali przez neta xD Tak samo z tego 2k. Nie wiem, może to dla wtajemniczonych tylko ¯\_(ツ)_/¯

Domwhisky ma dość wysokie ceny, no chyba, że się trafi na promocję. Np. wspomniany wyżej Glenlivet 15yo jest za 177zł. Trochę różnicy jest.
  • Odpowiedz
@Vadzior: aleeksalkohole jest ok, sam nie zamawiałem sle ludzie na grupach często korzystają i bez problemów. Szczyrba wysyla, tylko muszis sam ogarnąć wysyłkę- zamawiasz kuriera a oni Co to ładnie zapakują. Oczywiście wczesniej dogadujesz co chcesz i przelew na konto
  • Odpowiedz
Jakby ktoś jeszcze szukał informacji na temat sklepu, to powiem tyle, że można tam zamawiać bez obaw. Przesyłka zamówiona we wtorek wieczorem, środa wysłyłka, dzisiaj odebrana. Wszystko dobrze zabezpieczone.
Początkowo miałem obawy patrząc na witrynę internetową, ale trochę poczytałem i postanowiłem że zamówię coś na próbę, szczególnie że ceny były baaaardzo niskie w porównaniu do innych sklepów internetowych które raczej opinie mają średnie. Sprawdziłem i mogę szczerze polecić
  • Odpowiedz