Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najlepsza opcja na #audiobook? Bo raczej czytałem, ale spoko się słucha, więc pytam co najbardziej opłacalne. Kolega używa a
#audioteka ale jak widzę że książka za 40 zł to dziękuję XD nie ma czegoś jak Spotify? Na abonamenty?
  • 15
  • Odpowiedz
@69guziec: Storytel, Empik Go, Legimi - działa na zasadzie jak Netflix, za 35-40 zł miesięcznie.
Audioteka Klub - też, ale z mniejszą bazą darmowych audiobooków (kilka tysięcy), za to sporo tańsze (20 zł miesięcznie) i każdą inną książkę z niedarmowej oferty można wtedy dokupić na własność za 20 zł.
  • Odpowiedz
Audioteka Klub - też, ale z mniejszą bazą darmowych audiobooków (kilka tysięcy), za to sporo tańsze (20 zł miesięcznie) i każdą inną książkę z niedarmowej oferty można wtedy dokupić na własność za 20 zł.


@czeskiNetoperek: @69guziec: ja dokładnie tak robie, polecam. Audiobooki to mój game changer jeżeli chodzi o ksiazki.
  • Odpowiedz
@69guziec: oczywiście że są. Musisz sobie sprawdzić jakie książki są dostępne w klubie. Masz 14 dni za darmo z tego co pamiętam. Te które nie są w klubie to kosztują 20zł jak sie ma abonament.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@69guziec: jak masz konto to masz wyszukiwarke. Ja się nigdy nie nacialem na coś co nie wybrałem - wszystko jest opisane. Ale warto zapłacić za premium na 3 dni -wtedy można pobrać audiobooków na rok czy pięć lat. Tylko wcześniej przygotuj listę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niegwynebleid: Mi wyszukuje po czym jak chce pobrać plik to wyskakuje płatność. Spróbuj to zobaczysz, chyba że coś robie źle, to powiedz jak to zrobić dobrze `
  • Odpowiedz