Wpis z mikrobloga

Rudy w uniwersum nuda -za twoją sprawą- to opowiedz coś ciekawego, czyli w twoim przypadku obłąkanego. Np. jak waliłeś konia koledze w kiblu na koloniach xD, i to wbrew jego woli. Ładnie pasuje to do wczorajszej twojej akcji, całokształtu twojej działalności, a szczególnie wszystkich twoich nocek w hotelu z majorem po których z opuszczona głową szedł do lasu, i nigdy ale to nigdy nie chciał opowiedzieć co robiliście w hotelu. Zawsze urywał temat zbywał milczeniem, i zawsze przy tym jego przećpany wyraz twarzy zmieniał się i wyrażał negatywne wspomnienia na pytanie co tam robiliście. Pewnie przywołując jedno z takich wspomnień "zachęciłeś" go wczoraj żeby nikogo nie wpuścił do belwederu
#kononowicz #oblech #patostreamy
  • 7
@Zwanek: jeden moras wrzucił na tag. Tekst poniżej

Psychicznie chory, zafiksowany na punkcie kontroli innych ludzi. Niepojęte jest jak można tak się zachowywać. Teraz jestem w 100% pewny że cię spotkałem. Twoja matka pracowała na kolei i wysłała ciebie na kolonie do Kowańca, do prewentorium. I tam też swoją psychiczną naturę pokazałeś. Wykorzystałeś seksualnie zagubionego chłopaka, który miał problemy z kontaktami z rówieśnikami. Byłem tam i od samego początku poznałem się