Wpis z mikrobloga

Czy znajdę tu kogoś studiującego na AWL? Mam pytanie dotyczące progów. Jakie orientacyjne wyniki matur pozwolą mi się tam dostać? Angielski rozszerzony mam zdany na jakieś 50% do tego planuję dołożyć rozszerzoną historię. Myślę, że uzyskam z niej tak z 60-70%. Czy to wystarczy by dostać się na tę uczelnię? Konkretniej na dowodzenie. #awl #studia #studbaza #wojsko #pytanie
  • 6
@Minetor: Próg w tym roku to był 86pkt albo 87pkt. Jeśli z Angielskiego rozszerzonego masz 50% a hisotrii 70% to masz 56 pkt, sprawnościowy max to 20 pkt i romowa może być na 30 pkt. Ale jeśli nie chodziłeś do wojskowego liceum to tracisz 9 pkt, a dodatkowo jak nie byles w klasie mundurowej to 4 pkt tracisz. Wiec masz szanse sie dostać.

Edit. Pisałem to z pamieci, wiec moge się
@Minetor: pytają o wszystko, głównie opierają się na twoim życiorysie który im wysłałeś. Zapytać mogą o wszystko realnie, wszystko zależy na jaką komisje trafisz.
Na punkty nie masz zbyt bardzo jeszcze patrzeć bo co jakiś czas się to zmienia. Jakiś czas temu większa waga chyba była na wf i można było zdobyć np 300 punktów maksymalnie. W tym roku przez covid zmienili trochę wf i całą procedure.
W przyszłym roku myśle