Wpis z mikrobloga

#iphone #apple

Panie i Panowie, 1950zl za nowego Iphone 11 64GB - hot or not?
Zrodlo amazon, wiec zaden skladak "jak nowy".

Przesiadka z androida i sie zastanawiam czy w tej kwocie ma to sens ¯\_(ツ)_/¯
  • 23
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ogolnie cenowo sie oplaca. A czy sie oplaca przesiadac na ios, to juz sam musisz ocenic, nie bedziesz wiedziec jak nie sprobujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze warto kupic i jak Ci sie nie spodoba to sprzedac, nie stracisz na tym.
  • Odpowiedz
@Kolorowezworki: Tak - matematyka i analogia do poprzednich modeli

iPhone 7 jest z 2016 i nadal dostaje aktualizacje, wiec wg Ciebie telefon z 2019 miałby po 4 latach przestać być wspierany? Spokojnie z 6 lat od premiery będzie dostawał nowy system.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Jestem po prostu szczery ;). IMO najlepszy telefon jaki miałem - siedziałem na Xiaomi, One Plusach, Nexusach, Xperiach ;), ale wiem, że pewne rozwiązania mogą nie przypaść do gustu. Aczkolwiek wszyscy moi znajomi co siedzieli na Andku i spróbowali iOSa, już zapowiedzieli, że nie wrócą do Androida
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Cena mega spoko, ale 11 już taka spoko nie jest. Jak do tej pory miałeś jakiegoś w miarę nowego androida, to ramki ekranu w 11 wypalą ci oczy, bo na żywo wyglada to tragicznie xD No i brak OLEDa jak na obecne czasy teź jest mocno na minus

Inb4 hurrrr ale LCD Apple są najlepsze na świecie, kwiiii. No może są, ale nadal nie jest to OLED i widać to
  • Odpowiedz