Wpis z mikrobloga

Pracuję sobie w drukarni w UK, jestem jedną z trzech osób z agencji pracy, które są tu na stałe. Tak to mało kto wytrzymuje bo monotonia, nuda i w ogóle. Wczoraj cała ekipa to byłem ja, dwóch Rumunów, dwóch murzynów i muzułmanin. Ja pracowałem z muzułmaninem, składaliśmy kartony i układaliśmy je w wysokie wieże, żeby zaoszczędzić miejsce. W pewnym momencie poszedłem na przerwę a on został sam. Po minucie cofnąłem się do toalety, ale jego nie było przy kartonach. Wracając z kibla załączył mi się autyzm, potknąłem się i zahaczyłem o jedną z wież. Próbując ją ratować przewróciłem następną. Szybko poleciałem do pokoju socjalnego bo wiedziałem, że zbieranie tego zajmie mi całą przerwę, a musiałem się najeść.

Gdy wróciłem muzułmanin #!$%@? robił kartony. Spytałem co się stało, a on, że kierowniczka nie dość, że przyłapała go na pójściu na papierosa, to jeszcze ochrzaniła za zrobienie bałaganu, którego on nie zrobił. Skończył to sprzątać na chwilę przed moim powrotem.

Moja mina gdy uświadomiłem sobie, że wrobiłem muzułmanina w zniszczenie dwóch wież
#pracbaza #praca #heheszki #pasta #911 #wtc
Pobierz pwn3r - Pracuję sobie w drukarni w UK, jestem jedną z trzech osób z agencji pracy, kt...
źródło: comment_1631327322bnmRn9JrUhVDq068Pk6chI.jpg
  • 20