Wpis z mikrobloga

@merti: pamiętam z jakieś 10 lat temu mój ojciec miał takiego niebieskiego se z doczepianą od dołu kamerką 0,3mpx, to było coś wtedy :d
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly: zastanawiałbym się nad 820 ale to z ciekawości jak chodzi system i żeby go poznać, te samsungi to jest patologia, z s3 mini nie miałem styczności tak to no cóż... lg l9 taki sobie, podobny do samsungów, z resztą nie miałem styczności.
  • Odpowiedz
@merti: mnie już nikt na samsugna nie na mówi, uraz taki mam, no i ogólnie mnie android boli, bo się na wszystkim lubi przyciąć :/ pewnie jak to każdy system.
  • Odpowiedz
@Slasiu: Hmm, przyciąć mówisz (?) nie stwierdzono :D Faktem jest że człowiek jest szybszy niż panel dotykowy ale w porównaniu do LG Swift jaki wcześniej miałem to nieba a ziemia ;)
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly: @merti: wcześniej miałem tylko nokie na symbianach, (n70, n73, e50, e51). no i to były systemy :d co prawda nie tak otwarty jak android, ale no ze stabilnością naprawdę miały dużo wspólnego. e51 pewnie miałbym do dzisiaj, gdyby mi bateria nie zrobiła z niego jesieni średniowiecza
  • Odpowiedz
@merti: jakoś zawsze drzemała we mnie dusza gadżeciarza więc jakoś tak to było u mnie widoczne, ale tak z tych nokii to chyba tylko n73 reprezentowała jakikolwiek (niski bo niski) poziom zdjęć, reszta to było straszne. dziękuję też. dobranoc :>
  • Odpowiedz