Wpis z mikrobloga

@merti: Pixele pixelom nierówne, wiem z doświadczenia bo siedzę kilka lat w normalnych aparatach, gdzie nie ma akwarel, natarczywego odszumiania itp :P

Najgorsze jest to, że ludzie mylą pojęcie jakości aparatu, gdzie niemal ZAWSZE panuje przekonanie: więcej pixeli = lepsze foty :/
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly: To prawda, sam mam kilka różnych aparatów i wiem co po jakim systemie się spodziewać. Ale jeśli nie ma się małpki to taki S3 mini jest w sam raz, nie narzekam na jakość. Ja tu wrzucam właśnie nim zrobione foty ;)
  • Odpowiedz
@merti: @JezelyPanPozwoly: kurde, a pootwierałem kilka, porównałem i byłem przekonany, że jednak s3 bardziej się męczy, i chyba myślę jednak, że nie ma tutaj za dużej różnicy pomiędzy nimi. osobiście brałbym jednak sony, za samsungiem nie przepadam, mam teraz sgs+ i jest to porażka. xperii mam w domu kilka (SP, P, S) i to mogę polecić z czystym sercem :>
  • Odpowiedz
@Slasiu: a ja ci polecam S3mini, nie ma lepszego fona do ręki a parametrami nie ustępuje i nie które giery, które ściągnąłem 3d, dają rady bez zająknięcia. Wogóle to teraz taki mój przenośny tablet, netbook ;) PDFy, filmy, muza, gazety, net świetnie wsio śmiga a jak nie chce to zawsze Total Commander jest :D ;)
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly: SP, aparat gorszy od S, czy P, ale nie można powiedzieć, że jest zły. bardzo czuły wyświetlacz, o dobrej rozdzielczości, ale ze słabymi kątami. system ładnie śmiga (musiałbym ruszyć tyłek i zobaczyć co tam jest, chyba 4.2.2), przyjemnie leży, zajebista bateria, przy męczeniu 1,5 dnia, na spokojnie do 3, 4 dni (sgs+ na spokojnie ledwo dwa dni).
  • Odpowiedz
@Slasiu: no to tylko ta 42mega pikselowa lumia ale nie miałem do czynienia z Win Phone więc od razu z góry go skreślam...

Mam jeszcze SE C901 i ten aparat robi lepsze foty od tego L i mojej żony J-ki :D Dodam że ten telefon zawsze był i jest trudno dostępnym :D
  • Odpowiedz