Wpis z mikrobloga

Mirki #trojmiasto Dziś na obwodnicy trójmiasta (wysokość zjazdu na Gdynię port w stronę Gdańska) miała miejsce kolizja w której uczestniczyłem. W kolizji brały udział dwa samochody audi cirmnoniebieskie, niemal czarne oraz srebrny peugeot. Kierowca peugeota stojący przede mną w korku zaczął się zataczać w moim kierunku, jedyne co zdążyłem zrobić to zatrąbiłem, niestety nic to nie dał i wpieprzył mi się w przedni błotnik. Gościu nie chce się przyznać i sprawa trafi do sądu. Przychodzę tu z prośba bo może ktoś z was widział to zajście (wiem szanse małe ale co mi szkodzi) albo jeszcze lepiej zarejestrował je rejestratorem. Ja niestety swój od miesiąca woziłem w bagażniku… Cała strata nie jest duża i pewnie przeżyłbym wydatek naprawy, ale wkurza mnie to że gość mimo winy nie potrafi się przyznać do tego że #!$%@?ł. Cała sytuacja miała miejsce dziś ok. 16:40 w opisanym wyżej miejscu. Pozdro i szerokości #kolizja #samochody #wypadek #trojmiasto #stopcham
  • 4
  • Odpowiedz
@Skrytt: 1. kup kamerke, 2. w takich sytuacjach jak nie masz kamerki to sprawdzasz od razu czy jakies sasiednie auto stojace w korku jej nie ma lub prosisz kogos o potwierdzenie przy policji ze Twoja wersja wydarzen jest prawdziwa

niestety mozesz tutaj winic tylko siebie.
  • Odpowiedz