Wpis z mikrobloga

Lucasfilm/Aspyr zatrudniło lewicową dzbaniarę Sam Maggs do przerobienia scenariusza remake'u KotORa żeby "pasował do dzisiejszej widowni"
https://twitter.com/Dataracer117/status/1436168804191531010
Kretynka jest znana m.in. z nakręconej przez nią afery że została zgwałcona wirtualnie w GTAV w 2014, oraz tego że nienawidzi fanów SW i 2 lata temu zapytana która starwarsowa gra jest jej ulubioną odpowiedziała że " nie kotor"
#kotor #gry #starwars #gwiezdnewojny #bekazlewactwa #gtav
bastek66 - Lucasfilm/Aspyr zatrudniło lewicową dzbaniarę Sam Maggs do przerobienia sc...
  • 11
  • Odpowiedz
@bastek66: jeszcze się nie nauczyłeś, że te wszystkie rimejki to gówno?
Z jakiej racji zatrudnili akurat ja? Mam nadzieję, że nie było tak, że ktoś obejrzał ten film i stwierdził, że potrzebuja w zespole właśnie jej.
  • Odpowiedz
@bastek66: wykop jak zawsze nie umie w angielski (a autor tweeta w czytanie ze zrozumieniem)

"czy kotor nie jest twoja najulubieńszą grą SW? - nie". Przecież to ma zupełnie inny wydźwięk jak się rozumie język autora. Żeby pracować nad grą SW musi ona być na czele naszej listy gier?
  • Odpowiedz
@yousouyou: Lepiej by ta dzbaniara w ogóle nie pracowała nad dobrym już scenariuszem bo tylko go zepsuje. Nic dobrego nie napisała.
@Morskipas: Nauczyłem się już dawno, w ogóle się sw nie jaram, tylko ostrzegam innych.
  • Odpowiedz