Wpis z mikrobloga

  • 0
@gumpa_bobi wpisz sobie np lifts restrictions w Google Bing i kaczkę. Ale to i tak dostajesz wyniki anglojęzyczne wedle zapytania. Na ziemi jest 3xx państw i jeszcze więcej języków, ciężko żeby ktoś tłumaczył z czeskiego na mandzurski i z suahili na polski. W niby jest translator ale ty tych artykułów nie zobaczysz bo nie jesteś z danego regionu i ci się nie wyświetlają. Target target target
  • Odpowiedz
  • 1
@Izanagi013 no ale to już było widać po kilku miesiącach a oni dalej brnęli. Mamy technologie do modyfikacji dna ale się nie da ustalić co dokładnie powoduje wirus? Da się obserwować zmiany dna na hodowli komórek ale nie da się obserwować w tym wypadku(wiem, RNA) ale nie da się obserwować zmian w pracy poszczególnych typów komorek. Niech mnie ktoś oświeci i przepraszam że zadaje pytania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@gumpa_bobi: to tam #!$%@?, lepsze były owinięte czarnym streczem sprzęty na placach zabaw, a i nawet kosze na boisku. Codziennie ktoś je zrywał żeby poćwiczyć w samotności na powietrzu, a oni codziennie znów owijali tą folią XD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: A pamiętacie jak w sklepach był zakaz używania klimatyzacji, bo "wzbudza masy powietrza sprzyjając tym samym roznoszenie wirusa"? W sensie w sieci w której pracuję był, nie wiem jak w innych. Były nawet kary ponoć do 30k za złamanie przepisu.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: sam leżałem miesiąc pod respiratorem - zapalenie mięśnia sercowego i wirusowe zapalenie płuc w przebiegu covid19 więc śmianie się że akurat ciebie ta choroba nie dotyczy a inni cierpią jest żałosne
to tak jakby się śmiać z podjazdów dla wózków inwalidzkich czy inaczej chorych
  • Odpowiedz
@xloginlogin123: twierdzisz że 75 000 osób dostalo piorunem w tym roku ?? Powiem ci że oprócz zgonów około 500 000 takich jak ja dochodzi do siebie przez kolejne miesiące.
Jak byłem w szpitalu to nie było już miejsc i ludzie leżeli na korytarzach a karetki nie nadążały z przywożeniem pacjentów
życzę Ci abyś nie zachorował na to dziadostwo i nie przechodził tego co ja musiałem
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Pamiętam jak na główną trafiło jakichś czterech studentów, którzy tańczyli i się wydurniali, a wykopki chcieli ich ukrzyżować xd


@ppiasq: mnie wykopki chcieli ukrzyżować jak w kwietniu 2020 napisalem że ide na rower "przez takich baranów roznosi sie ta epidemia, tak trudno ci 2 tygodnie w domu posiedzieć?"
  • Odpowiedz
moim mieście pryskali jakimś spirytusem czu tam środkiem do dezynfekcji a za 5 minut poszła taka ulewa, że to gowno dało haha


@Brakus: kto miał zarobić ten zarobił, więc dało.
  • Odpowiedz