Wpis z mikrobloga

Pytanie: wiadomo że raczej nikt nie gra w tibie dla wizualiów, ale jakie nowsze miejscówki lubicie ze względu na klimat i kolorystykę? Zrobiłem wczoraj questa na bloosom bag i generalnie po 2h zabijania wróżek, króliczków i motylków zwątpiłem w sens życia i wróciłem do piekieł pod edron, włączyłem efekty świetlne i klepałem utevo gran lux żeby zapomnieć o tym co zobaczyłem.
#tibia
  • 11
@LexiFleksi: Ogólnie te nowe miejsca robi jakiś o wiele słabszy grafik i miejsca wyglądają jak z ots xD Wystarczy spojrzeć na thais, a następnie na świątynie w której oddaje się heavy Old tome, jest ona tak obrzydliwa że aż kłuje w oczy. Ja osobiście lubię Svargrond, Port Hope, a największa miłość to Zao. W obecnej Tibii brakuje mi questów fabularnych (INQ, czy właśnie taką ścieżka questowa Zao -> The New Frontier,
@LexiFleksi: Oramond jest fajnie pod względem wizualnym, na prawdę postarali się tam o szczegóły. Wszysto jest utrzymane w steampunkowym klimacie, ale przez to brudne i surowe. Z nowych miejsc to cobra/lion/falcon bastiony sa klimatyczne. No Zao o którym wspomniał @Kashankovsky to w.ogóle wyższy poziom, ale miejsce projektowane pod tibie 8.6 gdzie 300 to był hlvl a nie.to co teraz <3