Wpis z mikrobloga

Widzę, że parę osób na tagu interesuje się jak tam sytuacja w Suntago aktualnie. Byłem dziś i zdaje wam krótki raport.

Na miejscu o 10:30 i niestety jeszcze o tej porze wszystko nie jest aktywne, bo dopiero od 13:00 otwierają zjeżdżalnie. Jednak przez dwie i pół godziny podchodziłem po wszystkim i ludzi na tyle mało, że wszędzie dało się pójść bez czekania. Baseny na zewnątrz raczej takie bez szału, ale za to sauna już na plus naprawdę polecam się tak wybrać. Są jeszcze takie specjalne baseny z magnezem, siarkowe, zasolone i ogólnie tam również mało ludzi.

Otwarcie zjeżdżalni o 13:00. Nie będzie szokiem, że wszyscy równocześnie starają się tam wejść i jest trochę tłok. Zjazdy z 1 piętra nie miały kolejki (maksymalnie 3 osoby) i tak zostało do końca mojego pobytu czyli 17:00. Zjeżdżalnie wyżej miały więcej chętnych i tam już kolejki zaczynały się od skromnych 5-8 minut do nawet 15. I kończąc na najwyższych zjeżdżalniach tam chyba raz stałem nawet z 20 minut ale to już maksymalnie ile było można, podkreślam też, że poszedłem dość szybko z tłumem.

Czy warto aktualnie jechać? Moim zdaniem tylko wtedy kiedy skorzystasz z mojej rady. Zatem polecam o 13:00 podjeżdżać tylko z podstawowych pierwszych zjeżdżalni i poczekać na 16:00 bo wtedy naprawdę zdarzyło mi się bez kolejki dwa razy z rzędu zjechać z tigera czyli najlepszej opcji tego parku. [WAŻNE]Omijajcie szerokim łukiem zjeżdżalnie mambę i czarna z Saturna bo nie są warte niczego, a kolejki długie jak mówiłem na 20 minut w przypadku tej pierwszej.

W skrócie nie jest źle i można się dobrze bawić jak wiecie kiedy się brać za atrakcje. [Nie mówię o weekendzie]
#suntago