Wpis z mikrobloga

@gienon: Żeby nie było. Są ludzie, którym się podoba i właśnie przez tych ludzi recenzujących ten komiks w samych superlatywach się skusiłem. Może tobie by podszedł. Ogólnie to fabuła jest patetyczna do bólu. Na początku jest ciekawie, ale bardzo szybko historia staje się bełkotliwa i nic tak na prawdę z niej nie wynika, a w finalnie mamy UWAGA SPOILER ! wielką ustawkę, brak logiki w następstwach działania Shazama i wielki happy
@gienon: Od Alexa Rossa polecam Marvels. Przyjemnie się czytało. Historia zwykłego człowieka, który obserwuje najważniejsze wydarzenia z uniwersum Marvela od pojawienia się pierwszego Human Torch (nie tego z Fantastycznej 4).
Justice nie znam więc się nie wypowiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziembaa: ja właśnie słyszałem, że Justice ma średnią fabułę, a Kingdom Come to generalnie bardzo dobry komiks, jeden z lepszych graphic novel od DC. Chciałem kupić Marvels, ale jest nie do dostania, jedynie jakieś słabe wydania kolekcja Marvela z kiosków czy coś takiego.
@JesusOfSuburbia: Mam kilka komiksów z Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela (m.in. Origin, Staruszek Logan, Weapon X) i są spoko. Ja polecam. Marvels mam od Muchy i od WKKM różni się tylko okładką i dodatkami.
Jeśli chodzi o Kingdom Come to spotkałem się z jedną recenzją negatywną (https://rekopisznalezionywarkham.blogspot.com/2021/04/kingdom-come-przyjdz-krolestwo-waidross.html), ale uznałem, że to wyjątek. Od kiedy zakupiłem i przeczytałem Kingdom... to bardziej ufam temu recenzentowi. Podobnie jest z Batman: Hush. Nie rozumiem zachwytów.