Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że kolejne żyjątko będzie musiało trafić pod naszą opiekę. Fakturki w tym miesiącu na 10k, ale trudno, kolejne 4 stówki aż takiej różnicy nie zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pokazpsa #psy #zalesie #wpolscejakwchlewieobsranymgownem #zwierzaczki
#otoziaki- będą dodawać na pewno aktualizację :)
Pobierz cytmirka - Wygląda na to, że kolejne żyjątko będzie musiało trafić pod naszą opiekę. ...
źródło: comment_1631176246cx09vC4rDJ1RjrV2okmtDJ.jpg
  • 47
@cytmirka: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juanita Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@matra: Właściciel powiedział, że:
suczka ma 8 lat i jest już za stara na sterylizację a Wy i tak zabraliście jej dzieci to po co jej teraz ta sterylizacja!!! ona już tu jest od 8 lat więc i tutaj zdechnie!!11
##!$%@?

@BajerOp: Nie, uśpienie tak samo drogie i jeszcze masz zwłoki na głowie.

@Rozpierpapierduchacz: Ufff, dobrze że samolot wieczorem, bo jeszcze parę spraw musze jutro ogarnąć ( ͡°
nie trać mojego czasu na trollowanie.


@cytmirka: masz czas na kradzież psa to i na czytanie moich wpisów się też znajdzie. i jeszcze to


Nie, uśpienie tak samo drogie i jeszcze masz zwłoki na głowie.


no super, super.
@mojnicknawykopie: Nie no koleś, fajnie Ci się trafiło, bo mam dzisiaj jakoś wyjątkowo podniesione ciśnienie i Ty naprawdę właśnie podniosłeś je jeszcze wyżej. Najwidoczniej Ciebie trzeba edukować, bo nie masz zielonego pojęcia na temat naszej działalności i tego co robimy, jak robimy, kiedy robimy, kiedy edukujemy a kiedy nie, ale widze masz jak najwięcej do powiedzenia. Tak szczerze mówiąc to widząc takiego psa, w takich warunkach, z jakąś kolczatką na szyi,