Wpis z mikrobloga

Beyond Dwie dusze, ta gra jest po prostu... genialna. Dawno nie widziałem tak przepięknej historii. To co odwalili panowie z QD jest wręcz niemożliwe. Gra przy której siadasz i chłoniesz to co jest na ekranie, zero nerwów, zero powtarzania czegokolwiek, po prostu skupiasz się na tym co najlepsze - świetniej historii. Lekkie połączenie Sci-Fi z dużym naciskiem na ludzkie emocje.

Do tego dobra kreacja bohaterów, świetna muzyka (zawsze po czasie denerwują mnie pętle tych samych melodii, a w Beyond tego nie uświadczyłem) i piękna grafika - szczególnie twarze (jak na możliwości ps3 oczywiście).

Z drugiej strony rozumiem, że jeżeli ktoś oczekiwał coś na miarę HR2 może być lekko zawiedziony, ale żeby dać tej grze noty rzędu 6? Fani CoDa i NFSów spadać do tych corocznych crapów.

Odnośnie jeszcze fabuły, to najlepsza jaką było mi dane zagrać. Nie jest przekombinowana, że człowiek zaczyna się gubić, a zarazem nie ma w niej nic co widziałem wcześniej. Do tego końcówka miazga. 10/10.

BTW muszę ją przejść jeszcze raz ale z eng dubbingiem bo ten nasz to totalny syf (męczyłem go ze względu na to, że grałem z kuzynem).

Jodie <3

#mirkoligaps3 #ps3 #gry
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vegan: nie grałem ale oglądałem cały lets play, dla mnie po ranczu gra stała się strasznie nudna, przewidywalna i zakończenie jest mocno rozczarowujące, tzn takie niesatysfakcjonujące trochę, po prostu pod koniec czegoś zabrakło i tyle według mnie, nie wiem czego ale czegoś zabrakło
  • Odpowiedz
@Jurigag: Czegoś zabrakło? Właśnie to chyba jedno z nielicznych zakończeń, które mnie usatysfakcjonowały. Dużo lepsze niż te głupie zakończenie w TLOU, które mówi "hej debilu zrobimy wam 2 część i zgarniemy więcej $$$". Nie ujmując nic TLOU, które pokazało jak powinny wyglądać inne gry. Oba tytuły 10/10.

BTW serio oglądałeś cały lets play? też mi zabawa :s
  • Odpowiedz
@Nadrill: Wiesz Cody i inne syfy dostają po 8-9 a g---o w nich jest.

@Jurigag: Ja tam byłem zaskoczony kim jest np. Aiden, a dalsze zakończenie raczej przewidywalne.

@mahitaji_anarudi: Ja jestem w połowie GTA5, a kupiłem na premierze. Wczoraj kupiłem Beyond i wczoraj go obaliłem.
  • Odpowiedz
@Vegan: dla mnie to już tak od 1/4-połowy gry było wiadome po scenach z dzieciństwa i później że był jej bratem zapewne a jak już Cole powiedział w pewnym momencie o jej matce i jakimś dziecku to już raczej wszystko wiadome było
  • Odpowiedz
@Jurigag: Trochę spoiler stary ;P

Wiesz c---a we wsi nie ma żeby połączyć wszystko w jedną całość by miała sens i zakończyć tak, żeby nikt się tego nie spodziewał. Lepsze to niż jakieś tornado i zostanie drwalem jeśli wiesz co mam na myśli.
  • Odpowiedz
@Vegan: wiadomo że wiem ;p no wiem, ogólnie źle nie było, gra była mega, żałuje że nie mam konsoli, ale jak dla mnie Heavy Raina i Fahrenheit były lepsze, z chęcią bym zobaczył jakiś survival horror od Quantic Dreams bo te sceny niektóre były niesamowite :D
  • Odpowiedz
@Jurigag: No niektóre sceny miały mocny klimat.

Wiesz też inne doświadczenia człowiek ma jak gra w tytuł osobiście. Dla mnie oglądanie i słuchanie komentarzy jakiegoś typa traci cały klimat.
  • Odpowiedz