Wpis z mikrobloga

  • 177
Mówię wczoraj do ojca "zoba Tata ten sousa to w oczach lewego napewno ma uznanie, grał na wysokim poziomie itd. a taki brzęczek to co on mógł, jedynie podlizac się do Pana piłkarza" a Ojciec pociągnął temat i mówi "oglądałem jego konferencje, chłop ma gadane..... Kobite to by tak zbajerowal, że na pierwszej randce by mu skoczyła na bolca" kurtyna XDDDDD
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #heheszki
willyfog - Mówię wczoraj do ojca "zoba Tata ten sousa to w oczach lewego napewno ma u...

źródło: comment_1631162799bhd5OBWjRvOXT4CqZGSRad.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 39
Sousa ma problem ze sformułowaniem celnie myśli w j. angielskim. Po portugalsku wysławia się znacznie mniej na okrągło i nie gada tylu frazesów.
  • Odpowiedz
@willyfog: #!$%@? Mati ja nie moge, co moj ojciec powiedzial, koniecznie #!$%@? do internetu, jaki mistrz, Mati zaraz chyba popuszcze xDDD

#!$%@? jaki cringe, poziom polskich kabaretow
  • Odpowiedz
  • 26
@Prusti no już, skąd tyle jadu w Tobie.... Rozumiem, że twój stary jeszcze nie wrócił a miał aby iść do monopolowego, łącze się z Tobą w bólu.
  • Odpowiedz
chłop ma gadane..... Kobite to by tak zbajerowal, że na pierwszej randce by mu skoczyła na bolca" kurtyna


@willyfog: stary jak typowy stary, matka mu nie daje to ciagle o ruchaniu w glowie
  • Odpowiedz
@Xenoth: oho widać, że zmieniła się narracja Kanała Sportowego to i u Ciebie w komentarzach też. Kurcze zremisować vc mistrzem europy to do czego można się doczepić. A już wiem:
1) Pff i tak nie wyjdą z pierwszego miejsca
2) Sousa mówi, źle po angielsku
  • Odpowiedz