Wpis z mikrobloga

Czarmandery, mówicie że nadwyżka zgonów jest spowodowana tylko i wyłącznie tym, że ludzie mieli gorszy dostęp do lekarza i nie mogli leczyć różnych innych chorób, ale przecież tym samym przyznajecie, że szpitale były aż tak bardzo zapchane chorymi na covid wymagającymi hospitalizacji, że trudniej było się dostać z innymi sprawami. Czy coś pominąłem i jednak w waszym uniwersum szpitale stały puste, a karetki odsyłane ze szpitala do szpitala to był plan filmowy?
#koronawirus
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@xiv7: szpitale były zawalone przez przesadzone procedury, źle zorganizowane przyjęcia. Byłem w szpitalu jako opiekun się dzieciaków i to co się działo do momentu otrzymania testu to tragedia. Wszystko pięć razy dłużej, błędne wyniki krwi ponieważ próbki skażone bo pielęgniarki wepchnięte w kombinezony, przyłbice i maski oraz 2(!) pary rękawiczek. Jakby to była co najmniej ebola.
  • Odpowiedz
@xiv7: powiem Ci jak to wygladalo w szpitalu, gdzie pracuje moja zona. 90% oddzialow puste, zamkniete, "bo covid". I jedyne co przyjmowali to kilka osob z korona, gdzie reszta lekarzy z pediatrii, kardiologii itp itd zostalo wyslanych do domu, a szpital stal pusty.
  • Odpowiedz
ale przecież tym samym przyznajecie, że szpitale były aż tak bardzo zapchane chorymi na covid


@xiv7: nie jestem czarmanderem ale nie - nie było dostępu do specjalistów którzy nie mają nic wspólnego z covid
  • Odpowiedz