Wpis z mikrobloga

W gorących wzbija się post @tyrytyty. Takiego steku bzdur i bicia chochoła dawno nie widziałem.

Drugi paragraf:

Przypomnij sobie swoje zaskoczenie, gdy wydarzył się Brexit - coś, co nie miało prawa się zdarzyć, bo był to marginalny ruch popierany przez rasistów i głupków. Sondaże, które przewidywały zwycięstwo opcji Remain, były błędne. Eksperci i mądre głowy z TV które codziennie wpajały ci że to się nie wydarzy, też nie miały racji. "Cóż" - myślisz - "zdarza się".


Gdzie niby "nie miało prawa się wydarzyć"? Poniżej lista sondaży z 2016 dot. Brexitu.

Gdzie tu niby widać ten brak szans? Bo ja widzę sporo sondaży, gdzie opcja Leave wygrywa.

Gdzie ten "marginalny ruch", skoro w wielu sondażach popiera go ponad połowa obywateli?

Klasyczne prawackie bicie chochoła.

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #4konserwy
rzep - W gorących wzbija się post @tyrytyty. Takiego steku bzdur i bicia chochoła daw...

źródło: comment_1631119888ytQJ1r6lVBVkktZAYDarnu.jpg

Pobierz
  • 89
@rzep: Kocham te fragmenty o Trumpie, ziomek z całych sił próbuje przepchnąć wizję że "lewackie media się na Pomarańczowego uwzięły i koniec końców nic z tego nie wynikło" - a potem czytasz jak jedenaście osób z najbliższego otoczenia Trumpa albo już siedzi w więzieniu, albo postawiono im bardzo poważne zarzuty, albo Trump zdążył ich ułaskawić zanim do tego doszło. J-e-d-e-n-a-ś-c-i-e osób, na litość boską. #!$%@?, Cohen, przez dwanaście lat żyjący z
@rzep: Heh, to nawet nie jest jego tekst. Przetłumaczył wpisy jakiegoś gościa z twittera, na dodatek niedokładnie i z błędami, ale jest z tego zadowolony bo lewaków boli dupa.

za mało jest na wypok contentu tego typu, jakiejś syntezy danego zjawiska z normalnej, logicznej perspektywy;


A z tego zdania śmiechłem mocno. Logiczna i normalna perspektywa, ale wszelką krytykę na wszelki wypadek usunie, bo jeszcze się okaże że tak nie jest.

Po
prawarekasorosa - @rzep: Heh, to nawet nie jest jego tekst. Przetłumaczył wpisy jakie...

źródło: comment_16311276364oTlq0XhmyuTz9f2Vlq90R.jpg

Pobierz
@rzep: że ci się chce prostować szura xD nie od dziś wiadomo że na każde 5 sekund poświęcone jego bredniom ty musisz zmarnować 5 minut żeby to rzetelnie wyprostować.

@TurboDynamo w sumie nie ma nic innego do roboty a wojna w internecie na stronie z kotkami sama się nie wygra. Kolejne plus piec do szacunku w piwnicy, wirtualni przyjaciele nie zawodzą i plusuja xdd
ból dupy lewaków.


@prawa_reka_sorosa: Ciekawi mnie jak oni sobie w ogóle ten "bul dupy" wizualizują. Nie wiem, ziomek sądzi że teraz siedzę przed komputerem z łzami w oczach, bo cała misternie budowana narracja, na zlecenie Sorosa, oczywiście, runęła w drzazgi, bo ktoś w końcu Prawdę w internetach obwieścił?

Siedzisz, czytasz ten wysryw, w głowie myśl "#!$%@?, jaki brzydkie słowo zaczynające się na literę d". Wsio.

No ale dodatkowe punkty za
Sam Trump Ci mówi, że szczepionka jest bezpieczna i żebyś się zaszczepił - dlaczego go nie słuchasz?


@rzep: bo zamiast marketingu lepiej posiłkować się badaniami, a te na clinicaltrials.gov mówią, że badania fazy trzeciej zakończą się w 2023.