Wpis z mikrobloga

W gorących wzbija się post @tyrytyty. Takiego steku bzdur i bicia chochoła dawno nie widziałem.

Drugi paragraf:

Przypomnij sobie swoje zaskoczenie, gdy wydarzył się Brexit - coś, co nie miało prawa się zdarzyć, bo był to marginalny ruch popierany przez rasistów i głupków. Sondaże, które przewidywały zwycięstwo opcji Remain, były błędne. Eksperci i mądre głowy z TV które codziennie wpajały ci że to się nie wydarzy, też nie miały racji. "Cóż" - myślisz - "zdarza się".


Gdzie niby "nie miało prawa się wydarzyć"? Poniżej lista sondaży z 2016 dot. Brexitu.

Gdzie tu niby widać ten brak szans? Bo ja widzę sporo sondaży, gdzie opcja Leave wygrywa.

Gdzie ten "marginalny ruch", skoro w wielu sondażach popiera go ponad połowa obywateli?

Klasyczne prawackie bicie chochoła.

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #4konserwy
rzep - W gorących wzbija się post @tyrytyty. Takiego steku bzdur i bicia chochoła daw...

źródło: comment_1631119888ytQJ1r6lVBVkktZAYDarnu.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
Kolejny paragraf...

Przypomnij sobie że niedługo po Brexicie zaczęła się kampania wyborcza Donalda Trumpa. Godne zaufania media mówią ci, że Donek przegra. Niektórzy nawet twierdzą, że jego przeciwnik ma 99% szans na wygraną. Przypomnij sobie poranek w powyborczą środę, odkrycie, że sondażownie, eksperci i politycy którym ciągle ufałeś, znowu się pomyliły. Rasistowski kretyn który przecież nigdy miał nie zbliżyć się do Białego Domu jest teraz przywódcą wolnego świata.


...i kolejne bicie chochoła.
rzep - Kolejny paragraf...

 Przypomnij sobie że niedługo po Brexicie zaczęła się ka...

źródło: comment_1631120331qMZQg349cXCjXxmvupkfWE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kolejny paragraf, kolejne bzdury:

I wtem nadciąga on: raport Muellera. Już za chwilę ujrzymy twarde dowody na wpływ zagranicznej agentury na Brexit i wybory prezydenckie w USA w 2016 roku.

Przypomnij sobie szok, gdy dowiedziałeś się że obce agentury nie miały wiele wspólnego z Brexitem, a Robert Mueller nie ma zbyt wiele do powiedzenia na temat Trumpa i Rosji. Narracja o związkach Trumpowsko-rosyjskich, która dominowała przekaz medialny przez całe 3 lata, powoli
rzep - Kolejny paragraf, kolejne bzdury:

 I wtem nadciąga on: raport Muellera. Już ...

źródło: comment_1631120802gUUagx69NSlDpG0XUKDEX7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dalej już mi się nie chcę tego prostować, bo musiałbym nad tym spędzić cały wieczór, taka ilość przekłamań i bzdur.

Na koniec tylko odniosę się do tego:

Ci sami ludzie mówią ci teraz, że szczepionka jest bezpieczna, że musisz się zaszczepić, a jeśli nie, to zasługujesz na bycie traktowanym jak Żyd w Trzeciej Rzeszy, na relegację do kasty podludzi którzy nie posiadają praw i nie będą mogli niedługo pracować.


Sam Trump Ci
rzep - Dalej już mi się nie chcę tego prostować, bo musiałbym nad tym spędzić cały wi...
  • Odpowiedz
Przypomnij sobie swoje zaskoczenie, gdy wydarzył się Brexit - coś, co nie miało prawa się zdarzyć, bo był to marginalny ruch popierany przez rasistów i głupków.


@rzep: Kolega ma po części rację, to znaczy jest to ruch popierany głównie przez rasistów i głupków, ale niestety szybko okazało się że niezbyt marginalny, a dość popularny wśród wieśniaków, którzy boją się imigranta bo ostatnio widzieli go w telewizorze na Channel 4, a do
Kozajsza - > Przypomnij sobie swoje zaskoczenie, gdy wydarzył się Brexit - coś, co ni...

źródło: comment_1631121073hvX7KgPQzAh2D1fmZCDnqV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: odnośnie wyborów w Stanach - pamiętam dokładnie, że tak naprawdę do ostatnich godzin nie można było wskazać jednoznacznie prawdopodobnego wygranego. Noc spędziłem przy monitorach i dokładnie obserwowałem reakcje rynków na każde wyniki z kolejnych stanów.

Mimo wszystko, gratuluję wytrwałości w wyjaśnianiu prawackich bzdur i próbę podejmowania z nimi jakiegokolwiek merytorycznego dialogu XD ci ludzie w większości osrają kompletnie argumenty, posiłkując się przy tym fale newsami, chłopskim rozumem i ubogim humorem
  • Odpowiedz
o już przybiegł wielki patriota wyklęty, który kocha swój kraj tym bardziej im dalej od niego się znajduje xD


@TurboDynamo: ad personam w moim kierunku nie zmieni prawdy na temat świata. Co najwyżej pokaże, że to co mówię jest niebezpiecznie prawdziwe.

Tłumacząc z mojego na wasze:

  • Odpowiedz