Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#madki #p0lka #pieluszkowezapaleniemozgu #zalesie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow r
Pracuje w sklepie/serwisie komputerowym.
Przychodzi maDka z dzieckiem.
Matka mi coś tam tłumaczy, ale to mało ważne.
Dziecko co robi pierwsze to biegnie do pudełka, z zużytymi bateriami i wyciąga je garściami i rzuca nimi po podłodze.
Ja patrzę na to dziecko, potem na maDkę a ta zero reakcji, chłopak chyba z 10 garści baterii #!$%@?ł na podłogę.

Zwracam uwagę "czy może pani jakoś uspokoić chłopca, bo ktoś się poślizgnie na tych bateriach i rozbije głowę"
- No to niech ktoś to szybko posprząta

Dziecko podbiega do gablot i wszystkie otwiera, wyciąga jakieś rzeczy na podłogę, bierze opakowanie z pendrivem i gryzie je jak gryzak.
To samo zero reakcji matki.
Więc mówię, że dużo ludzi dotyka tych rzeczy a Pani syn wkłada to opakowanie do ust
- No to co to za sklep, czemu wszystkiego niedezynfekujecie jak jest KORONAWIURUS

Dziecko podbiega do telewizora na którym wyświetla się reklama, jakieś promocje itp, czym się nasz serwis zajmuje itp. Dzieciak ciągnie za kabel sygnałowy, ciągnie tak mocno że cały telewizor na uchwycie zjechał do samej podłogi.
Więc mówię, że czy Pani dziecko może tego nie ruszać bo może porazić je prąd.
- To takie rzeczy powinny być zabezpieczone, jakby się coś stało to byście płacili odszkodowanie.

Widać, że babka miała coś z czerepem więc ją spławiłem, że naprawa ekranu w jej telefonie to 900 zł i niema sensu tego naprawiać i sobie poszła.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61389fa89693e7000a2f2c26
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6
pracownik: @Sprus:
też bym pomyślał, że to zarzutka, ale pracowałem z klientami w różnych miejscach i takie zachowanie madek i brajanków to standard. Dziwi mnie tylko brak reakcji OPa. Ja zawsze raz zwracałem uwagę a potem wzywałem ochronę i szef mówił, że dobrze robię, bo przynajmniej jest porządek. Niby często taka madka robiła akcje typu wypisywanie opinii google, że jestem chamskim pracownikiem, ale taka p0lka to by potrafiła wystawić taką
ŚwiętaKaczka: @Sprus: a co może zrobić w państwie w którym nic nie może?

Gdyby mógł tej k.rwie powiedzieć dosadnie aby ogarnęła tego bachora to byłoby lepiej. Takim ludziom jak tej babie z historyjki powinni w pierwszej kolejności odbierać potomstwo ze względu na wyrządzane krzywdy, które są temu potomstwu robione. W drugiej kolejności powinni dowalić taką karę aby tego typu ludzie nabrali pokory, szacunku i zaczęli myśleć.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua