Wpis z mikrobloga

Kilka pytan od nowogracza:

1. Jezeli ktorys z naszych zawodnikow nie zagra ani sekundy w meczu, czy zostaje automatycznie podmieniony na kogos z lawki jak w FPL czy po prostu 0 punktow i nara?

2. Druzyna sie blokuje w czwartek zaraz przed rozpoczeciem kolejki czy do kiedy mozna robic zmiany?

3. Niektore Fantasy (Euro, Champions League) mialy taka opcje ze mozna bylo zamienic gracza ktory juz zagral, z tym z lawki, jezeli ten jeszcze nie rozegral swojego meczu ale nie na odwrot, czy tutaj jest taka sytuacja?

4. Jest jakas roznica w punktowaniu WR1/WR2/Flex? Jakies mnozniki i tego typu bajery a'la kapitan w FPL czy po prostu surowe punkty niezaleznie od pozycji?

5. O co chodzi z tym "You have 3 open RES slots on your team. Select an eligible player to move to the reserve slot." to sa niezdraftowani, ktorych moge jakos dodac do druzyny i ich blokuje przed innymi czy o co w tym chodzi?

6. Sa jakies porady ktorymi bardziej doswiadczeni chcieliby sie podzielic?

#nflmirko #nfl
  • 8
  • Odpowiedz
@Pietal: 1. Nie, na 1,5h przed meczem są publikowane składy aktywnych graczy na dany mecz i to jest jakiś wyznacznik czy gracz wystąpi czy nie, druga sprawa że gracz może być aktywny ale jest to ściema i albo nie zagra, albo jak np. WR będzie tylko biegał po boisku żeby odciągać uwagę (pozdrawiam z tego miejsca Keenana Allena z końcówki poprzedniego sezonu)

2. Jeśli masz zawodników z meczu w czwartek to
  • Odpowiedz
@ticos OK, super, dzieki. Z ta lawka troche ciezary ale domyslalem sie, ze tak wlasnie to wyglada biorac pod uwage niemoznosc zmienienia kolejnosci lawki.

No spoko to widze, ze ogolnie nie ma jakis szalonych wymogow, a porada z 4. wyglada bardzo fajnie i przydatnie, powodzenia!
  • Odpowiedz
@ticos: Jeszcze jedno szybkie pytanie, strona NFL aktualizuje relatywnie szybko te informacje o starterach i ich oflagowuje te 1.5h przed meczem czy jednak nalezy wertowac po kolei wszystkie sklady/jest jakas wygodna strona na ktorej mozna to sprawdzic za jednym zamachem? Chce uniknac paniki w niedziele bo autentycznie oprocz Brady'ego cala reszta gra w niedziele w pierwszym slocie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pietal: do 5 jeszcze dopiszę bo zapomniałem, że jak już trafi ci się jakiś covid to przesuwasz gościa na jedno z tych miejsc i możesz z free agents kogoś dobrać w jego miejsce bez wyrzucania gracza ze składu (no bo go przesunąłes do rezerwy), jak się wyleczy to kogoś z głównego wyrzucasz a tego z rezerwy przesuwasz do głównego składu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietal:

Jeszcze jedno szybkie pytanie, strona NFL aktualizuje relatywnie szybko te informacje o starterach i ich oflagowuje te 1.5h przed meczem czy jednak nalezy wertowac po kolei wszystkie sklady/jest jakas wygodna strona na ktorej mozna to sprawdzic za jednym zamachem? Chce uniknac paniki w niedziele bo autentycznie oprocz Brady'ego cala reszta gra w niedziele w pierwszym slocie


W widoku swojej drużyny pojawi ci się informacja że ktoś jest OUT,, poza tym
  • Odpowiedz
@Pietal: Generalnie, do póki mecz z danym zawodnikiem się nie rozpocznie, możesz podmienić go na kogoś kto jeszcze meczu nie rozpoczął, bo gra późniejszy mecz. A ławka RES to taka jakby poczekalnia dla gości z COVIDem i kontuzjami. Ja w zeszłym sezonie miałem na niej CMC:) Ja nie raz wymieniałem graczy tuż przed kickoffem. A co do newsów, polecam śledzić Twittera Adama Scheftera, gość wie co w trawie piszczy :)
https://twitter.com/AdamSchefter?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
  • Odpowiedz
@Pietal: A czasem po prostu pech, QB dostaje strzała w pierwszych minutach i do końca meczu zostajesz bez punktów. Rozgrywający, którzy mają słabą OL i nie są zbyt mobilni, często tak kończą. W zeszłym sezonie Joe Burrow tak skończył. Ja mam nadzieję, że Rams dadzą lepszą ochronę Staffordowi, bo mocno jemu kibicuję i mam go w drugiej lidze fantasy.
  • Odpowiedz