Wpis z mikrobloga

Nawałka i Beenhakker byli najlepsi, bo ja nie pamiętam ery Engela i Janasa


@Karaboga: to Twoje słowa, ja erę Engela pamiętam, pamiętam też film dokumentalny i jego odprawy. Bądźmy poważni xd
To podaj przykład lepszego selekcjonera w XXI w.


@mirage50: ale po co takie polackie rzucanie, czy ja powiedzialem, ze sie nie zgadzam?
Zgadzam sie. Mowie o tym, ze wtedy byl #!$%@? a teraz wychwalany.

Moim zdaniem
1. Leo
2. Nawałka
3. Do obsadzenia

tak mówią? ¯_(ツ)_/¯


@thority: tak mówią, poczytaj tag
@Chehu:
Chodziło mi o to, że ja nie pamiętam czasów Engela, Bońka, Janasa, więc nie mogę ocenić, od 2007 roku pamiętam wszystko i trudno będzie obsadzić trzecie miejsce. Smuda, Brzeczęk, Sousa, Majewski, wszyscy słabi
@utede To najwyżej mogłoby jeszcze zwiększyć więź między trenerem a piłkarzami. Atmosfera wokół kadry była zła, ale głównie z powodu samego Beenhakkera, dla którego priorytetem stał się Feyenoord. Usprawiedliwianie katastrofalnych wyników niechęcią działaczy wobec selekcjonera jest śmieszne.
@utede: @itsover: Leo sam nie był bez winy pod koniec swojej przygody w Polsce, na samym euro też nie za bardzo się popisał. Nie pamiętam tak dobrze grającej w obronie polskiej reprezentacji jak w meczu Euro z Niemcami za Nawałki. Ale to pewnie dlatego, że Nawałka miały ich dobrze obcykanych, graliśmy z nimi w eliminacjach.
Leo totalnie skompromitował się w eliminacjach do Mundialu, mieliśmy mega prostą grupę, a zajęliśmy przedostatnie miejsce, tylko nad San Marino. Dlatego Nawałka numer jeden.


@itsover: Tylko kogo on tam miał, przecież to był jakiś żart, największa gwiazda? Bramkarz Celticu Glasgow xD

@Wengerowski: Zobacz ile strzelają za Sousy...
@CzaryMarek Lewandowski był podstawowym graczem zdobywcy Pucharu UEFA, Jeleń grał w LM i był gwiazdą Auxerre, Żewłakow grał w LM przeciwko Realowi czy Chelsea, był młody Lewandowski, był Smolarek, Błaszczykowski, czy grający w LM Rafał Murawski. Do dzisiejszej kadry tamta nie ma podjazdu, ale spójrz sobie na kadrę Czech, Słowacji, Słowenii i Irlandii Północnej i powiedz z czystym sumieniem, że te eliminacje nie były katastrofą.