Wpis z mikrobloga

@Creamfields: Ja zawsze wpisuję nazwę swojej firmy i informację że pracuję jako kontraktor dla innych firm. Coś w stylu Self Employed. Dalej wpisuję dla jakich firm i projektów pracowałem. Myślę że od zmiany na samozatrudniony, zacząłem dostawać więcej i ciekawsze oferty pracy od różnych agencji.
A co przyniesie większa korzyść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym wpisał Google (Luxoft), bo oni tylko pośredniczą.

Wpisywanie swojej działalności do Lina to trochę... słabe XD
Chyba, że masz jakiś produkt, a nie tylko pracujesz jako freelancer.
@A_Duda: Co w tym jest "słabego"? Wpisujesz to, co uczyni się najbardziej atrakcyjnym dla rekruterów. Wpisując własną działalność wyglądasz bardziej jak kontraktor-freelancer-konsultant, a to sprawia wrażenie osoby bardziej samodzielnej i niezależnej niż "zwykły" pracownik. Zwłaszcza zachodni klienci szukają w Polsce niezaleznych kontraktorów, ale niekoniecznie pracowników.
@kilemile: Słabe, bo zazwyczaj kończy się to tym, że ktoś ma wpisane tak:

Adsoft Andrzej Duda
2011-now

Amazon
2017-now

Microsoft
2013-2017

Google
2011-2013

Januszex 1
2010-2011

Rozumiesz?

Jak dla mnie powinno się tam wypisywać projekty.

Ewentualnie można stanowiska tam wypisywać w danej firmie, wtedy jest to dobrze przedstawione, więc wypisać swoją DG i jako stanowiska poszczególne projekty.

Ale zazwyczaj DG to tylko forma rozliczania się z fiskusem, więc nie rozumiem po
@Creamfields: No tak, tak jak napisałem, jak ładnie to zrobisz, to tak.
Ja nie widzę sensu wypisywania DG i mam poprostu wszystko jako "miejsce pracy" niezależnie czy uop czy b2b.
Problem taki, że jak na raz mam kilka projektów, bo jest jakiś dodatkowy mniejszy, albo się zazębiają to "dziwnie" to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)