Wpis z mikrobloga

siemka, wróciłem do tibii po 10 latach XD i gram swoim palkiem na paccu na Securze. Ogarnąłem mniej więcej co to imbue i wbiłem sobie bonusy. Nabiłem z 40 do 55lvla i czytam że powinienem zdobywać jakieś charmy i robić mlvl na różdżkach na online trainingu. Mam 81 distance i ćwicze zawsze na offline trainingu za to mlvl 14. Ile mlvl wbije na jednej różdżce za te 265k u Xodeta? Do jakiego poziomu mlvl powinienem trenować zanim ilość kasy na 1 mlvl mnie przytłoczy?
#tibia
  • 15
@manlet185cm: ja generalnie rózg cipsoftowych nie używam – skila mam jakiego mam, mnie wystarczy, trenuję sobie dodatkowo online

ALE

jak masz już ciągotę, żeby skila polepszyć za kasę -> to jest prosta kalkulacja. jest duża szansa, że taniej kupisz wyskilowaną postać na bazarze, bo ktoś chce się jej pozbyć -> niż jak sam przewalisz kasę na rózgi. sprawdź co się opłaca.
@manlet185cm: graj sobie na spokojnie z takim distem można fajnie po 1 mobie bić, mlvl podbijesz na kolejnym double do tego czasu akurat sobie ze 150 dobijesz, podstawa tylko jakiś elvish albo ten z wyrmów łuk z krytem chociaż t1
@PanLisek: mam composite i w nim imbue w eq mam 87 dista i bawie się git. Jeśli będę walić codziennie offline training to za miesiąc wbije już ten 90 dist a jeśli będzie mi sie chciało dalej grać to pewnie na kolejnym double docisne