Wpis z mikrobloga

  • 1
Może zawsze tak było tylko dopiero zwróciłeś uwagę. W moim prędkościomierz i google mapa też nie są zsynchronizowane
  • Odpowiedz
@Reniferus: u mnie od nowości samochodu GPS nigdy nie pokazywał takiej samej prędkości jak zegar, GPS pokazywał prędkość o 5-8km/h mniejszą niż zegar i raczej zegarowi bym ufał bo to one dostają homologację
  • Odpowiedz
@bigger: @Catmmando: @Phatee: a no też myślałem zawsze że GPS z googla inaczej pokazuje i zaniża ale jednak mi się optycznie wydaje że za dużo mi pokazuje na liczniku xD aż muszę to sprawdzić optycznie jak będę wracać z pracy z jakimś kolegą z pracy.
  • Odpowiedz
@Reniferus większość samochodow ma przekłamany licznik pewnie po to, że jak założysz nowe opony, to średnica koła się trochę zwiększa i prędkość licznikowa jest bliższa tej realnej prędkości niż na oponach, które już trochę bieżnika straciły
  • Odpowiedz
@Reniferus koła o cal mniejsze, ale profil opony większy czy został taki sam, jak na większej feldze, nie wiem dokladnie jak to się ma w osobówkach, ale w ciągnikach siodłowych między nowa i stara opona różnica może być nawet 5km/h przy jezdzie 88km/h według licznika
  • Odpowiedz
@Heady1991: a w sumie chyba został ten sam ale pewny nie jestem. No ale nawet jakby się zmniejszył o 5 km/h to bym różnicy nie widział, a mi się wydaje że jak mam. Na liczniku 30km/h to jadę z 15km/h więc sprawdzę jutro z kumplem. Na 2 auta. Jestem ciekaw wyniku.
  • Odpowiedz