Wpis z mikrobloga

trochę słaby model biznesowy. to jest content, który się ogląda kątem oka, wieczorem przed pójściem spać a nie coś na co chcesz sobie wygospodarować czas i obejrzeć w skupieniu. jego biznes, jego sprawa ale moim zdaniem strzał w kolano. raz, że 12zł to żadne pieniądze ale średnio mi się widzi płacić (już nie wspomnę o rejestracji, podawaniu danych osobowych, numeru karty) za obejrzenie filmiku na yt, niezależnie od tego jak małe by to nie były pieniądze - jakbym rzucał 12 ziko za każde 20 minut nagrania, które leci mi gdzieś w tle jak pracuję/robię coś w domu/na kompie to te wydatki urosłyby do bardzo konkretnych rozmiarów. po drugie - youtuberzy z dużo większymi zasięgami i doświadczeniem od Marcina stronią od tego typu zagrywek - od zbierania kasy są patronity, gofundme, sklepy internetowe, sponsoringi i masa innych kanałów, za pomocą których można dobrze zarobić nie ograniczając dostępu do swoich nagrań osobom, które nie chcą/nie mogą zapłacić za dostęp. lubię obejrzeć i posłuchać sobie Banota ale powiem pas.

#bnt
  • 8
@Goronco: No ja myślę, że RedBull byłby zainteresowany takimi ekstremalnymi rzeczami XD tylko wtedy by to ogarniali juz legalnie, z dogadaniem sie z zarzadca budynku i sluzbami.